Łukasz Szewczyk06.02.2014 (0:48)15 komentarzy

Kanał Love powrócił do UPC Polska

Po ponad dwumiesięcznej przerwie kanał telewizyjny LOVE TV powrócił do oferty telewizji cyfrowej UPC Polska.
Od czwartku (6 lutego 2014 roku) abonenci telewizji cyfrowej UPC Polska ponownie mogą oglądać niszowy kanał LOVE TV. Stacja dostępna jest w dekoderach UPC na pozycji numer 122 (oraz na pozycji 508 w dawnej sieci Aster) i wchodzi w skład droższego pakietu Max Extra HD.
Kanał Love TV kierowany jest głównie do kobiet. Love TV to telewizja dla wszystkich którzy kochają, chcą być kochani, szukają miłości, jak również dla tych którzy napotykają na swojej miłosnej ścieżce wiele przeszkód i zawirowań. Na antenie stacji prezentowane są programy poświęcone miłości, urodzie, zdrowemu stylowi życia, kulinariom, modzie oraz plotkom ze świata show-biznesu. Nie brakuje także muzyki disco-polo.

Przypomnijmy, że kanał Love TV w ofercie UPC nie był dostępny od listopada 2013 roku, gdy Cyfrowy Polsat wyłączył satelitarny przekaz stacji. Z kolei przedłużający się czas braków w ofercie programowej UPC, był krytykowany przez abonentów operatora (o czym więcej TUTAJ).

Komentarze (1 - 10 z 15)

Jestem tak podekscytowany tą wiadomością że nie zasnę już dziś.
 41  
Najśmieszniejsze jest to, że w każdej kablówce i platformie 80 % kanałów to zapchajdziury, których i tak nikt nie ogląda.
To "Love" właśnie do takich należy.
Płacisz za 100, a oglądasz max. 20.
 29  
Szybko powrócił, jeszcze szybciej wyleci, projekt bez ładu i składu. Widać, ze jest to polski projekt ;/ Poziom polskich nadawców na nowo sięgnął bruku.
 15  
no mokro mam normalnie
super ciekawy i ważny kanał
ale teraz UPC może mieć d upie kl po paketach nie gwarantownwch
 15  
nie bede ogladac love tv i jakos mnie nie interesuje ten kanał. Ale wystarczy poczytać ile osób ' oburzało' sie jego brakiem co na dzien dobry mnie dziwiło. ze serio , ktoś to ogląda? no ale jak widać ktoś tego chciał skoro gadało się o jego braku w UPC. mnie nie rusza jego obecność lub brak, ale spoko ze upc widzi i jakoś reaguje na prośby. czekam na więcej dobrych newsów.
 3  
o to co mi opowdziło upc na temat nsportu Na chwilę obecną nie dysponujemy informacjami sugerującymi wprowadzenie wskazanego kanału do oferty UPC. W przypadku pojawienia się takich informacji powiadomimy o tym fakcie naszych użytkowników drogą oficjalnego komunikatu promocyjneg
 1  
I skończyło się wypowiadanie umów i żądanie upustów ma abonamencie
General Manager UPC 6.02.2014 (11:16:11)
 3  
Sprawa i tak chyba trafi lub trafiła już do UOKiK z tytułu nierównego traktowania wszystkich abonentów. Kilkudziesięciu przynajmniej otrzymało obniżkę abonamentu, reszcie odpisano, że to nie jest ich wina i upustu nie przyznano. Jak to się ma do zakazu dyskryminacji? Nijak !

Osobiście czekam na wprowadzenie Horizon'u byleby cena była przyzwoita, jestem w stanie dopłacić 10, 15 złotych, ale gdy sobie każą za to dopłacić 50 to niech idą na drzewo
 4  
UPC wprowadza pakiet gwarantowany ! Otrzymacie Państwo gwarantowaną fakturę na koniec m-ca.
 5  
Normalnie wow ;) A apropo zniżek bez UKE daje upc bez problemu 10% zniżki za grudzień i styczeń ;] za pośrednictwem UKe daja miesiąc free ;) Sam dostąłem 10% zniżki i czekam na odpowiedz UKE ;)
 3