Łukasz Szewczyk06.02.2014 (16:14)11 komentarzy

Walewska, Kwiatkowska, Królikowski, DJ Adamus w nowym show Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo"

Żywiołowa Tina Turner i skandalizująca Lady Gaga na jednej scenie z porywającą Marylą Rodowicz i Krzysztofem Krawczykiem? Będzie to możliwe w nowym show telewizji Polsat - "Twoja twarz brzmi znajomo" ("Your Face Sounds Familiar").
"Your Face Sounds Familiar"
"Your Face Sounds Familiar"
Genialne wykonania światowych przebojów i niecodzienne metamorfozy gwiazd. Wszystko absolutnie perfekcyjne. Doskonała zabawa i szczytny cel.Show "Your Face Sounds Familiar" (polski tytuł "Twoja twarz brzmi znajomo") w samych Chinach oglądało 500 mln widzów. Do dziś format firmy Endemol zrealizowano w 23 krajach, w sumie powstało 65 edycji, a w przygotowaniu jest 13 kolejnych wersji narodowych. Na czym polega genialność pomysłu, który porwał miliony? Otóż światowe przeboje, które znają wszyscy są wykonywane przez rodzime gwiazdy. Mają one nie tylko precyzyjnie zaśpiewać przebój, ale i "przeistoczyć się" w oryginalnego wykonawcę oraz wiernie oddać klimat przeboju. Liczyć się będzie strój, makijaż, ruch sceniczny znany z koncertów i teledysków. Nie tylko przed uczestnikami ogrom pracy. Nad niecodzienną metamorfozą pracować będzie sztab ludzi, bo każda z gwiazd aż ośmiokrotnie zmieni swoją twarz za każdym razem wcielając się w inną ikonę muzyczną.
Sceniczną i muzyczną metamorfozę przejdą: Julia Pietrucha, Katarzyna Skrzynecka, Mariusz Totoszko, Bilguun Ariunbaatar, Agnieszka Włodarczyk, Paulla, Artur Chamski i Paweł Tucholski. O tym kto z nich najlepiej sprosta zadaniu decydować będzie czteroosobowe jury, do którego zaproszono światowej sławy mezzosopranistkę Małgorzatę Walewską, aktorkę i artystkę, kobietę-kameleona Katarzynę Kwiatkowską, kochanego przez wszystkich Polaków Pawła Królikowskiego oraz wizjonera polskiej sceny klubowej DJ-a Adamusa. "Twoja twarz brzmi znajomo" to program, gdzie mimo zaciekłej walki o bycie najlepszym to nie rywalizacja będzie najistotniejsza. Liczyć się będzie dobra zabawa i szczytny cel charytatywny, na który wygrane w show pieniądze przekażą zwycięzcy zarówno odcinków, jak i finału. Program poprowadzi męski duet Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor.

Show "Twoja twarz brzmi znajomo" na antenie telewizji Polsat emitowany będzie w soboty o godzinie 22.00 (od 8 marca).

Komentarze (1 - 10 z 11)

Ja na to: YYYYYtaaammm!!!!!!!!
 5  
To że w Chinach/Japonii lubią takie dziwne programy to wiadomo ale u nas to się raczej nie przyjmie. Niech się szykują na duża stratę kasy ;)
 4  
w jakich Chinach i Japoni? to hiszpański format, ja tam bede oglądał
 4  
Jak narazie ten program nie wygląda źle, ale dobrze to też nie jest... Jednak będę ciekawy - i zobaczę pierwszy odcinek, by wyrobić sobie na tym programie jakąś opinię.
 2  
świetna nowa propozycja :)
jak zwykle znajdą sie tu sami krytycy, co każdą nowośc programową czy tam powtórke skrytykują,
takim to się nigdy nie dogodzi, normalnie dno :)
 6  
Znowu Jak Oni Śpiewają, tylko z zmienioną formułą.... wieszczę porażkę, bo Polsat nie potrafi robić programów rozrywkowych tak dobrze jak tvn - pomijam, że format średnio ciekawy. jak i gwiazdy... Chyba Polsat zapomniał o prostej zasadzie - liczy się jakość, a nie ilość...
 9  
A ja jestem ciekaw tego programu lubię oglądać muzyczne programy wole je bardziej niż programy Taneczne .
 4  
Ja z ciekawości zobaczę.
Q-W-E-R-T-Y-U-I-O-P 6.02.2014 (20:57:00)
 7  
Zapowiada się niezła jazda. Lubię podejście do muzyki z jajem. Z dobrymi głosami i ciekawymi oceniającymi. Kto powiedział, że wszystkie programy muszą być poważne? Polsat mocne działa wytacza tej wiosny.
 0  
Haha godz 22 bo nie ma co stawać do walki z x factorem :D
 0