Łukasz Szewczyk06.02.2014 (23:55)14 komentarzy

"Okazja" i "Warto kochać" - nowe seriale w ATM Rozrywka

"Okazja" i "Warto kochać" to dwa nowe seriale, które już od 10 lutego zagoszczą na antenie telewizji ATM Rozrywka. Premierowe odcinki obu produkcji emitowane będą w godzinach popołudniowo-wieczornych.
Serial "Okazja" / Fot. ATM Rozrywka
Serial "Okazja" / Fot. ATM Rozrywka
"Okazja" to serial komediowy o młodych ludziach, którzy z powodu splotu życiowych okoliczności przez pół roku muszą mieszkać razem. Strażniczka miejska Kasia, pracująca w pizzerii Hela, handlujący na Stadionie X - lecia Staszek, młody ksiądz Wojtek i poseł na sejm Wiesiek - czy tak różne osobowości w ogóle są w stanie egzystować razem? W rolach głównych wystąpili m.in.: Monika Dryl i Tomasz Karolak. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 16.30."Warto kochać" to nie tylko obyczajowa opowieść o ścieraniu się tradycyjnych wartości z nowoczesnością pojęta przez prymat zysku za wszelką cenę, ale przede wszystkim (optymistyczna) historia miłości. Parę bohaterów wiele różni. Ona jest właścicielką rodzinnej firmy, on dyrektorem koncernu, dla niej ważne są tradycyjne wartości, dla niego - własna kariera. Jak pokażą kolejne odcinki - miłość, jeśli tylko jest prawdziwa i głęboka, potrafi znieść największe różnice między ludźmi. W rolach głównych wystąpili m.in: Katarzyna Galica, Bartosz Głogowski, Anna Ilczuk. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 19.00.

Komentarze (1 - 10 z 14)

nowe.... powtórki!
 16  
Ten kanal to totalne Dno i badziewie ,nadają tam same powtórki na powtórkach
wystarczy zobaczyć program tygodniowy tego kanału ,totalne badziewie nie wart nawet ani sekundy oglądania
 10  
powtórki powtórek z powtórek!
 9  
POWTÓRKI Z POLSATU I TVP
 8  
co takie powtorkowe badziewie robi w DVB-T.
 6  
Fajny kanał , tylko w tym żecz jak ma się dzieśięć podobnych to wybiera się filmy nie oglądane z kanału ciekawego , telewizja to porzeracz czasu internet tagrze z tym żę z internetu kożystam godzine lub dwię dziennie i to przeważnie czytam , zamiastko jest książek i gazet które kiedyś czytałem .{ sorry za błęndy }
 6  
Niedługo otworze lodówkę i wyskoczy z niej Karolak. Wyjątkowo nielubiany aktor... I do tego w biustonoszu... W myśl zasady - im głupiej tym lepiej...
 7  
jak to się w ogóle stało że atm rozrywka dostała koncesje ?
 4  
A ja się wyłamię i napiszę, że ATM Rozrywka to bardzo dobry i przydatny kanał, często na niego zaglądam. Stare dobre produkcje - "Rodzina zastępcza", "Graczykowie", stare (sto razy lepsze od współczesnych) odcinki "Kiepskich", do tego wartościowe teleturnieje "Awantura o kasę", "Gra w ciemno", jakich współcześnie już się nie produkuje (jedynie "1 z 10" na Dwójce trzyma poziom). Wolę obejrzeć po raz setny te "powtórki powtórek" od większości współczesnej SZMIRY!

ATM Rozrywka - jestem za! Cieszę się, że taki kanał jest w DVB-T. NA POHYBEL HEJTEROM! :P
 0  
@ Roxiak

Płać im abonament za ich oglądanie!
 5