Łukasz Szewczyk10.02.2014 (16:49)brak komentarzy

Giełda Na Żywo w Money.pl

Ponad 30 komentatorów, własne analizy, codziennie około 3000 alertów z GPW i giełd całego świata. Wszystko w jednym miejscu i w czasie rzeczywistym - portal Money.pl uruchomił oficjalnie serwis Giełda Na Żywo.
Giełda na żywo w Money.pl
Giełda na żywo w Money.pl
Pod adresem www.money.pl/gielda/na-zywo śledzić można przez całą dobę automatycznie odświeżane, najnowsze wydarzenia z rynku akcji i walut.Każdego dnia w serwisie (pod warunkiem zasubskrybowania wszystkich możliwych źródeł danych) pojawia się około 3-4 tysięcy informacji, przydatnych podczas inwestowania w akcje i waluty.
Wiadomości agencyjne z rynków, komunikaty spółek, komentarze analityków największych instytucji finansowych czy alerty o wzrostach lub spadkach najważniejszych indeksów w Polsce i na świecie to wiedza, którą każdy inwestor chciałby mieć jak najszybciej. Nowy serwis Money.pl dostarcza jej błyskawicznie, a co najważniejsze, w jednym miejscu w sieci - podkreśla Tomasz Bonek, redaktor naczelny portalu Money.pl
Giełda Na Żywo jest narzędziem personalizowanym. Użytkownik może dowolnie wybrać, jakiego typu informacje chce za jego pomocą śledzić. Do wyboru jest bieżący podgląd 70 indeksów giełdowych z Polski i najważniejszych rynków światowych, przeszło 1100 spółek z GPW i rynku NewConnect oraz 105 par walutowych.