Łukasz Szewczyk10.02.2014 (17:01)16 komentarzy

Wiosną drugi sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" w MTV Polska

To już oficjalne! Będzie drugi sezon "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy". Nową serię zobaczymy wiosną na antenie MTV Polska.
Ekipa "Warsaw Shore" w MTV Polska
Polska wersja popularnego, międzynarodowego formatu prezentuje szalone losy grupy młodych, rozrywkowych ludzi. W drugiej serii programu na uczestników czekają kolejne kluby, wyjazdy i przygody.
W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów i świetnymi wynikami oglądalności, zdecydowaliśmy się wprowadzić drugi sezon Warsaw Shore - mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska
Oglądalność pierwszego sezonu "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawy" przebiła wszelkie oczekiwania. Każdej niedzieli przygody 8 młodych imprezowiczów oglądało średnio 178 tys. osób, a najpopularniejsze odcinki (29.12, 19.01 i 1.12) przyciągnęły przed telewizory 2% widzów z grupy 16-49 i 1,2% wśród wszystkich widzów powyżej 4 roku. Był to najlepszy wynik spośród wszystkich programów MTV Polska od momentu notowania wyników oglądalności poszczególnych programów, czyli od 2006 roku. Ogromne zainteresowanie programem znalazło przełożenie również na ilość fanów w serwisach społecznościowych. Oficjalny profil programu na FB zgromadził już ponad 225 tys. osób, profile poszczególnych uczestników na FB i Twitterze - łącznie ponad 420 tys. fanów. Od stycznia 2014 program emitowany jest również w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Holandii, Danii i w rejonie Flandrii.
Producentem wykonawczym drugiej serii "Warsaw Shore - Ekipa z Warszawyʺ będzie Golden Media Polska.

Komentarze (1 - 10 z 16)

Jak można to oglądać?
 16  
Dobrze,że przynajmniej zdejmą z anteny Wawe..
 19  
Niby nikt nie ogląda ale wszyscy wiedzą,że program jest beznadziejny czyli jednak ogląda się tylko wstyd się przyznać bo jeśli nie oglądam to nie wiem o czym jest dany program :-)
 5  
najgorszy dzien w moim zyciu ? dzien w ktorym obejrzalem pierwszy odcinek Warsaw Shore ;x stracilem wiare w ludzi...
 14  
Narzekacie i narzekacie. Mi się Warsaw Shore podoba. Ludzie jak na Zachodzie. Piekne Kobiety i przystojni mezczyzni. No a głupawi jak wszędzie dziś. A co w niemieckich programach tego typu sa inni? Program jest po to, aby ogladac i się smiac..
 19  
SEZON to może być na ogórki.
.
 6  
Jak dla mnie program idealny do pośmiania i wyluzowania się po całym tygodniu :D
 0  
Ja to oglądam. Przyznaje się!
Mam 18 lat ,chodzę do liceum i dobrze się uczę. W Polsce niektórzy uważają, że telewizja jest TYLKO po to by oglądać wartościowe programy. Ludzie!! Nie stójcie w miejscu! W Niemczech, Anglii ludzie są wyluzowani, śmieją się, bawią się a TU..
Ja często oglądam MTV np. "Warsaw Shore", "Niemożliwe!".
 9  
Czy ta ekipa nie może wrócić do domu czyli do Grójca? Z góry przepraszam porządnych mieszkańców tego miasta.
 5  
Żaden z tych łosi nie pochodzi z Warszawy.
Nazbierali freaków-prostaczków z makroregionu, dali im monetę i skoszarowali w wynajętej willi żeby robili za małpy na kiju i żeby gimbaza oglądająca ten szajs się z nich śmiała.
Oto "kontent" współczesnej TV.
 18