Łukasz Szewczyk10.02.2014 (21:09)8 komentarzy

LOVE TV nadaje w sieci i zapowiada programowe nowości

Telewizja Love, która kilka dni temu powróciła do oferty największej sieci kablowej UPC Polska, zapowiada rozwój kanału i nowe formaty. Dodatkowo sygnał telewizji dostępny jest w internecie.
LOVE TV
Jak już informowaliśmy, telewizja LOVE, w ubiegłym tygodniu powróciła do oferty UPC Polska (więcej o tym TUTAJ). Jednak widzowie, który nie posiadają dostępu do telewizji Love udostępniony został przekaz stream we współpracy z netvi.tv.Nadawca zapowiada, że w tym roku telewizja Love wprowadzi na antenę ponad siedem nowych formatów. Produkowane są również nowe odcinki cenionych dotychczas przez naszych widzów programów. Obecnie finalizowane są również rozmowy z partnerami biznesowymi, mające na celu dalszy rozwój kanału.
Sygnał LOVE rozprowadzany jest za pośrednictwem multipleksu światłowodowego, przesyłanego do głównych punktów wymiany ruchu internetowego (takich jak PLIX, KIX), jak również za pomocą bezpośrednich łącz światłowodowych oraz za pośrednictwem infrastruktury Evio.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Kruca fuks, abonenci UPC już mieli nadzieję że będą mogli rozwiązywać bezkarnie umowy, bo ten kanał na chwilę zniknął a tu klops .... LOVE powrócił do UPC. :)
Trzeba dalej się męczyć.
 15  
ale maja teraz takie prawo przecież właśnie wszystkim starym abonentom zmieniają regulamin wprowadzając kanały niegwarantowane !!! pytanie gdzie będzie love
 2  
i gdzie na tym netvi niby to jest? czy ja ślepy jestem?
 6  
Okazuje się że nie wszystkim... Chyba mieli wszystkim... Już nawet portale tj. media2 ogłosiły sprawę, ale w UPC zorientowali się że dostaną "tony" wypowiedzeń i się wycwanili i teraz tylko co poniektórzy dostali informacje na e-mail o zmianie regulaminu i możliwości zerwania umowy, tylko wybrańcy co na samiuśkim początku wysmarowali wypowiedzenia się załapali ;-) UPC zmienia taktykę, żeby sprawa rozeszła się po kościach... Pewnie boją się że by nie nadążali ze sporządzaniem ofert utrzymaniowych dla takiej ilości ludzi jednocześnie.
 7  
pewnie nowe warunki mają tylko osoby, które podpisują nowe umowy/przedłużenia.
HodowcaZwierzatFuterkowyh 11.02.2014 (4:01:37)
 4  
A kiedy wystartuje zapowiadany już od kilku miesięcy HOMO TV na multipleksie??? Już się nie możemy z partnerem doczekać :-*
 5  
A kiedy wystartuje zapowiadany już od kilku miesięcy HOMO TV na multipleksie??? Już się nie możemy z partnerem doczekać :-*
nie wystartuje z obawy o twoje i partnera hemoroidy. takie jest zalecenie dyzurnego lekarza kraju.
Dyzurny Lekarz Kraju 11.02.2014 (15:00:29)
 7  
nie wystartuje z obawy o twoje i partnera hemoroidy. takie jest zalecenie dyzurnego lekarza kraju.
nie uprawiałeś ze swoją partnerką nigdy seksu analnego? Widać słaby goguś jesteś albo masz nudną w te klocki partnerkę. Moje partnerki to lubiły i żadna nie miała hemoroidów.
 2