Łukasz Szewczyk11.02.2014 (20:21)11

RBL.TV gra przeboje

Muzyczna telewizja RBL.TV oficjalnie zmienia ofertę muzyczną. Stawia na przeboje - zarówno te najnowsze, jak i nieco starsze, z ostatnich kilkunastu lat.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 11)

szkoda ... FIGURSKI szybko się poddał
 6  
dno dno dno. Sami dążą do upadku. Stacje tego samego nadawcy nie mogą być dla siebie konkurencją.
 6  
za miesiac bedziemy grac to, potem tamto, a skonczą na disco polo. Jak się ma ich hasło IDZIEMY POD PRĄD? Odkąd odeszli od stacji stricte rockowej, nie mają kompletnie pomysłu na format i kreowanie wizerunku. A jakby tak dali rock-grunge-punk z elementami alternatywy byliby fajną odróżniajaca sie stacja. Ale nie, pogoń za słupkami za reklamami za kasa, debile jedne...
 12  
Jak można było spieprzyć taką super stację z rożnorowdnymi blokami muzycznymi, kapitanem Bombą? Łezka w oku się zakręciła już na samo wspomnienie. Wielka szkoda.
 15  
@Marek VoD-owiec:

Fajnie jest siedzieć w domu przed monitorem i klawiaturą, być na utrzymaniu mamusi, i bezmyślnie pisać, co jaki kanał powinien dać.

Gdybyś TY był szefem tego kanału, też byś chciał ZAROBIĆ I SIĘ UTRZYMAĆ, a nie odróżniać się od innych i charytatywnie dokładać do interesu...

Jedynym celem istnienia stacji prywatnych jest ZARABIANIE KASY. Może jak trochę dorośniesz, to będziesz więcej rozumiał i to też zrozumiesz.

Bez odbioru.
 4  
widac ze juz niemaja pomyslu na ta stacje,mlodziesz juz HH nie chce sluchac.moze niech zrobia z tego stacje prezentujaca tylko muze klubowa ta nowsza oraz z 90 lat-Eurodance ,Rave itp
 7  
hej. ta stacja miota się od sasa do lasa - a to pokazuje że brak tam jakiegokolwiek pomysłu i jakiegokolwiek planu na dłużej niz kilka miesięcy. zauwazyłam że kiedy esce rośnie oglądalność - to rbl - idzie w strone eski, jak rośnie stars tv - to rbl zaczyna grać podobnie do stars tv, teraz urosło Kino Polska Muzyka, - wyprzedziło RBL o kilka długości - oznacza to że za dwa trzy miesiące w RBL zaistnieją zmiany w kierunku KPM. Była to dobra stacja od samego początku - gdzies do połowy 2012- bo miała swój własny styl. brak konsekwencji w zarządzaniu programingiem tej stacji jest dla niej zabójczy- stacja za każdym razem zmienia polityke programowa zanim ludzie zdążą sie przyzwyczaić do poprzedniej.
 7  
Szukają nie wiadomo czego... Najpierw rock, potem rap, potem "bliźniak" Eski a teraz hity... Mogli zostać przy rapie ta oferta była najlepsza.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 12 lutego 2014 o 10:41:24 przez emarti).
 2  
Figurski potrafi zniszczyć wszytsko! Dramat, tera zto kopia 4fun tv, on nawet dobrze kopiowac nie potrafi. Figurski! Wyjedź z kraju ciężki bucu!!!
 5  
Która to już zmiana formatu? Najlepszy Rebel był na początku czyli rockowy. Były stare dobre rockowe kawałki, nowsze, alternatywa i nawet metal. Może kiedyś się opamiętają i wrócą do tego? Ale nie ma co na to liczyć. Założę się że już wkrótce usłyszymy tam Weekend, Boys, Akcent i innych gigantów.
 3