Łukasz Szewczyk12.02.2014 (18:17)20

DVB-T: Będzie więcej kanałów w TV Mobilnej Cyfrowego Polsatu?

Grupa Cyfrowy Polsat planuje zmiany w ramach swojej płatnej oferty naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), oferowanej na rynku pod marką TV Mobilna. Jak podaje Presserwis, spółka Info TV FM zwróciła się do UKE o rozszerzenie oferty czwartego multipleksu.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 20)

Puk... puk... ktoś to ogląda? Haloooo! Ktoś to odgląda? Cisza. Oglądalność na poziomie 30 osób na dobę.
 2  
boję się że nie długo w mux 4 jakość obrazu będzie niższa niż na VHS
 1  
jest w tv.play.pl
 1  
Czekam wciąż na ofertę z kanałami filmowymi premium (głównie mam tu na myśli HBO).
 4  
Co za głupota ta mobilna. NIe mozna tych kanałów usunąć, a telewizor i tak wyszukuje te kanały i tylko przełączam te kanały.
 0  
Jak dadzą chociaż TVN Turbo to można by się zastanowić...
 1  
TV Mobilna... Nienawidzę tego. Po pierwsze dlatego że CP oferuje płatne usługi korzystając z obecności na multipleksach NTC. Po drugie, skoro nie korzystam z TV Mobilnej to dlaczego w moim telewizorze po ustawieniu filtra wyszukiwania kanałow na "tylko wolne" pojawia mi się Polsat News z MUX 4. Oczywiście po wybraniu tego kanału pojawia się komunikat "program kodowany". Szlag mnie przez to trafia...
 0  
Jakość TV Mobilnej jest rzeczywiście średnia. Zdarza się pikseloza. Dodatkowe kanały zapewne z nowej częstotliwości, chyba że polsat zdziała jakieś cuda.
 1  
kupiłem naziemną o dupe rozbić szadkuje zanika obraz nie mówiąc o jakości sygnału a dzwoniąc to tylko proponują montera że ustawi dziwne tydzień odbiera i nie potrzeba montera a trzy dni niema
 0  
Obszczymurze programy kto na to będzie patrzał?
 0