Łukasz Szewczyk14.02.2014 (18:34)37

Fokus TV rusza 28 kwietnia. Stacja ujawnia logo i hasło

Nowa telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym Fokus TV ujawnia swoje logo i hasło. Stacja zadebiutuje na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) pod koniec kwietnia 2014 roku.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 37)

Logo beznadziejne, ale może się przyzwyczaimy.
Może dorównają kanałowi Planete.
 4  
Ludzie wy jak zwykle narzekacie logo jak każde inne z tego sie nie strzela dajcie sobie na wstrzymanie ważne jest co na nim będzie leciało
 0  
Fokus TV rusza 28 kwietnia, a byli oburzeni tym, że TVP nie zwolni im miejsca 15 lutego bo ponoć Fokus TV dnia 15 marca "miał" wystartować, tak jak i Stopklatka.TV, która rzekomo jest "gotowa".
 0  
logo strasznie prostackie, można je stworzyć w wordzie bez większych problemów. Jaka zatem będzie rozpoznawalność? Żadna. Będą mylić z 4fun tv, tv4 i 6.
 0  
Liczę, że oferta tego kanału będzie bardzo ciekawa i różnorodna, że przyciągnie wielu widzów.
 0  
ZPR S.A. - prowadzi działalność kulturalno-rozrywkową, poprzez zarządzanie salonami gier losowych i kasynami. Spółka posiada również udziały kapitałowe w różnych spółkach medialnych.
 1  
Paskudne to logo... Oby treść taka nie była.
 1  
logo może kiepskie, ale pasujące "naukowo" gdyż przypomina kafelkę z układu okresowego pierwiastków i pewnie to było inspiracją.
 1  
Na co możemy liczyć na tym kanale? W czwartek w Super Expresie nowy dodatek tworzony wraz z tą stacją (zresztą to jest jeden wydawca- SE,Polo,Fokus). To zobaczycie jakie to będą treści edukacyjno poznawcze....
 1  
Logo jest bardzo podobne do loga POLO TV mówię o logo ekranowym. Myślę ze za bardzo i nie potrzebnie chcą wepchać w logo napis TV. Wystarczyłoby samo F i pod spodem napis FOKUS czyli to samo co ma Polo TV
 1