Łukasz Szewczyk24.02.2014 (12:12)14

CBS Chello Zone przedłuża umowę z Cyfrowym Polsatem

Spółka CBS Chello Zone podpisała z Cyfrowym Polsatem wieloletniej umowy na przedłużenie dystrybucji kanałów CBS Europa, CBS Drama, CBS Action i CBS Reality. Umowa obejmuje także dystrybucję kanału Extreme Sports Channel

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 14)

Kanał cbs action (nie wiem czy inne także) nie da się praktycznie oglądać ze względu na liczbę reklam. Nawet krótkie seriale są nimi przerywane. Jakość techniczna to katastrofa.
 8  
to nie ogladaj.
nikt cie nie zmusza.
ja jak nie chce czegos ogladac, to nie ogladam.
proste.
 9  
Niech poprawią jakość, bo to prawda jest delikatnie mówiąc z poprzedniej epoki. Przydałoby się również zmniejszenie liczby reklam.A tak ogólnie to mi sie marzy kanał, który będzie emitował takie klasyki w 16:9 (o HD nie marzę, bo to starsze produkcje), nie będzie przerw reklamowych podczas emisji. Nawet się nie obrażę jeśli ten kanał by dodatkowo płatny (np.2 zł), ale żeby spełniał wyżej wymienione wymagania.
 3  
Ciekawostka. W UK, w freesat CBS jest za darmo bez zadnych oplat. Dotyczy to kanalanow CBC Drama, Action, Reality, reality +1.
freesat.co.uk
 3  
kanały kategori C ... w dobie "dzisiejszej" telewizji nie warto oglądać kanałów reklamowych przerywanych filmami
 2  
CBS Europa to świetne kino. Bez żadnego snobowania itp., po prostu kino niezależne, dobre, często mądre. Oczywiście, jest mankament - reklamy - no ale z tym się da żyć. Solidna pozycja w CP
 2  
@Pokdziw: zgadza się, można nie oglądać, tyle że ja sprzeciwiam się kanałom marnej jakości, gdzie wszystkie pozycje programowe są zalewane znaczną ilością reklam i jeszcze pobierają za to abonament. Operatorzy kablowi i satelitarni włączają takie kanały do swoich ofert i część abonamentu idzie na finansowanie tych marnej jakości gniotów. Niestety nie ma operatora, który pozwalałby skonfigurować pakiet marzeń z kanałów, które sami wybierzemy(domyślam się, że na przeszkodzie stoją również powody techniczno-ekonomiczne). Oczywiście można nie kupować tv kablowej czy platformy satelitarnej, ale nie tedy droga.
 3  
CBS Europa to świetne kino. Bez żadnego snobowania itp., po prostu kino niezależne, dobre, często mądre. Oczywiście, jest mankament - reklamy - no ale z tym się da żyć. Solidna pozycja w CP
Masz rację, super pozycja, reklamy nie przeszkadzają, a slaby obraz to lepiej bo sie wzrok nie psuje. Idę podpisać umowę na 3 lata.
 4  
kanały totalne dno i te reklamy,tak samo jak na Scifi też reklama co 10-15minut....pojebało ich konkretnie...........
 4  
Reklama jest wspanialym wynalazkiem pozwalajacym na dostep do kultury dla ubogich. moze sie nie podobac oferta kanalow CBS, ale oferuja bardzo ciekawe propozycje. platformy cyfrowe sa po to, zeby byla roznorodnosc i sa one elementem tejze roznorodnosci (dla kazdego cos dobrego). jest tu jeszcze kwestia jakosci. ale wszystkie te elementy sa wynikiem popytu na tego typu kanaly. paczka CBS w jakosci HD bez reklam nie sprzedalaby sie za cene pokrywajaca koszta takiego przedsiewziecia. pomijajac pewein szczegol - wiele propozycji oferowanych przez nich nie jest dostepnych w jakosci HD. krecone starymi kamerami telewizyjnymi nie osiagaja nawet jakosci DVD. byly robione pod stare telewizory kineskopowe i tam jakosc obrazu byla dobra.
 2