Łukasz Szewczyk25.02.2014 (18:58)14 komentarzy

Wiosną kolejne kanały Discovery w HD - ID i Discovery Turbo Extra

Medialny koncern Discovery Networks wiosną 2014 roku wprowadzi na polski rynek telewizyjny kolejne swoje kanały w jakości HD.
Discovery Turbo Xtra
Jak wynika z informacji od operatorów kablowych, jeszcze w kwietniu 2014 roku na polskim rynku telewizyjnym zadebiutują kolejne kanały w jakości HD - kryminalny ID HD oraz męski Discovery Turbo Extra HD.Przypomnijmy, że obecnie Discovery Networks na terenie Polski nadaje trzy kanały w wysokiej rozdzielczości - Discovery Channel HD, Animal Planet HD, TLC Polska HD

Komentarze (1 - 10 z 14)

a Super Hiper Mega Full Pro też będzie w HD ?
Co za de*** te nazwy wymysla
 6  
ID to profesjonalna nazwa, a Turbo Extra faktycznie debilna. Co nie może dziwić, bo jest tylko dostępna w Europie, a wymyślili ją polacy. STOP DISCOVERY POLSKA! WELCOME DISCOVERY USA
 15  
A w Czechach dodatkowo. :
Discovery Science HD v češtině
 12  
ID to profesjonalna nazwa, a Turbo Extra faktycznie debilna. Co nie może dziwić, bo jest tylko dostępna w Europie, a wymyślili ją polacy. STOP DISCOVERY POLSKA! WELCOME DISCOVERY USA
Co ty gadasz. Discovery turbo xtra jest od kilku lat w UK a u nas zaledwie pół roku więc jak my mogliśmy wymyślić tą nazwę?

Co do samego artykułu to najwyższa pora uruchomić HD. Dobrze, że wyszli już z tej epoki kamienia łupanego bo rok temu to nawet w 16:9 nie nadawali a po głównym kanale w HD można było tylko pomarzyć.
 8  
ID HD - na to czekałem! :)
 5  
Wolałbym, aby najpierw pojawił się Discovery Science HD, a Discovery Historia przeszedł przynajmniej na 16:9. Discovery Turbo Extra to dla mnie pomyłka.

Szkoda, że Discovery zrezygnowało ze świetnych Discovery Civilisation (lukę częściowo zapełnia Discovery Historia) oraz Discovery Travel&Adventure.
 11  
czyli Discovery Historia i Discovery Science będą do końca 2014 w HD spoko
 8  
Fajny byl d.world ale zmienili na xtra gdzie nie ma kompletnie nic.badziew do kwadratu
 6  
Discovery World było różnorodne, a co dali w zamian jest to na dłuższą metę jest nie do oglądania. Omijam teraz ten kanał szerokim łukiem, kiedyś należał do ulubionych.
 7  
Narobili dziesięć kanałów, a programów im wystarcza raptem na zapełnienie 3 kanałów i to z 3-ma powtórkami dziennie. No ale lepiej wygląda 10 kanałów niż tylko 3. Co z tego, że 95% ich ramówki to powtórki, powtórek z okresu powtórek.
 2