Łukasz Szewczyk05.03.2014 (13:13)1 komentarz

Czwartki z adrenaliną - wiosna 2014 na History

Zakupy i restauracja starych aut, popisy kaskaderskie, zapierająca dech w piersiach prędkość - na wiosnę kanał History w każdy czwartkowy wieczór przygotował serię programów podnoszących wysoko adrenalinę wśród widzów.
Czwartki z adrenaliną na HISTORY
Od 13 marca w czwartki o 21:00 rusza trzeci sezon serialu "Warsztat Danny'ego" (org. Counting Cars). Tytułowy warsztat istnieje naprawdę. Nazywa się Count's Kustom i mieści się w Las Vegas, gdzie Danny "Hrabia" Koker i jego ludzie skupują, przerabiają i sprzedają motoryzacyjne cacka, o jakich nie śniło się filozofom. Kiedy Danny widzi auto swoich marzeń, jest w stanie zrobić wszystko, aby je zdobyć, łącznie ze składaniem propozycji zapłaty gotówką niczego nie podejrzewającym właścicielom. Ekipa Danny'ego nie cofnie się przed niczym - z pomocą swojej prawej ręki i najlepszego przyjaciela Kevina, a także artysty malującego aerografem Rogatego Mike'a i sprzedawcy Roli'ego Danny przywraca do użytku stare samochody, dostosowuje je do potrzeb klientów. Każdy odcinek "Warsztatu Danny'ego" to fascynujące opowieści o zabytkowych samochodach i niesamowitych transformacjach, a także gościnne występy gwiazd i mnóstwo ekscytującej jazdy i interesujących transakcji. W tym sezonie paczka Danny'ego otrzyma patriotyczne zlecenie od rockmana Andy'ego Rossa. Wizytę w sklepie złoży również bohater "Gwiazd lombardu" Rick Harrison oraz para, która zechce zmienić swoją 20-letnią karetkę w samochód do polowania na duchy.Od 24 kwietnia w czwartki o 22:00 na antenie pojawi się wyjątkowy show "Ale bryka!" (org. Ultimate Wheels). W każdym odcinku dwóch fanów motoryzacji Will i Elo nie oprą się pokusie, by zardzewiałe graty przemienić w niezłe bryki... tym bardziej jeśli mogą przy tym sporo zarobić. Will Trickett udaje się na poszukiwania okazji, by ocalić legendarne marki samochodowe przed złomowaniem. Po wytargowaniu ceny, zabiera auto do "Londyńskiego Muzeum Motoryzacji" , którego właścicielem jest Elo, gdzie rozpoczyna się praca. Tam spotykają się mechaniczny geniusz Willa i wyczucie stylu Elo. Przyjacielska rywalizacja towarzyszą im nieustannie, w trakcie gdy projekt przestaje być marzeniem, a staje się rzeczywistością. Obserwujemy ekscytujący i zaskakujący proces, w trakcie którego bryka zyskuje nowy kształt. Każda z nich: od ferrari, przez mustanga, po kamper Volkswagen jest inna i wiąże się z nią intrygująca historia.
Od 1 maja w czwartki o 23:00 poznamy przygody najodważniejszych śmiałków w produkcji "Chłopaki chojraki" (org. American Daredevils). Kaskaderzy zawsze zajmowali bardzo ważne miejsce w kulturze amerykańskiej. Korzenie tej profesji sięgają lat 20. XX wieku, kiedy to powracający z I wojny światowej lotnicy kupowali nieużywane samoloty wojskowe i zarabiali na wykonywaniu niebezpiecznych sztuczek, podróżując po małych miasteczkach. Evel Knievel to ikona, którego akrobacje zachwycały dzieci i dorosłych w latach 70. XX wieku. Dziś niewielu ludzi wciąż wykonuje pokazy kaskaderskie. Tacy faceci jak Spanky i Bryan Spranglerowie, Mr Dizzy czy Dr Danger kochają jednak to, co robią i uwielbiają swoje zwariowane i pełne niebezpieczeństw życie. "Chłopaki chojraki" śledzą losy współczesnych śmiałków-kaskaderów i ich codzienną walkę o przekraczanie swoich granic.

Komentarze (1 - 1 z 1)

fajne programy sie zapowiadaja :)
 2