Łukasz Szewczyk08.03.2014 (14:36)13 komentarzy

Telewizja na kartę z dodatkowymi kanałami za darmo

Telewizja na kartę przygotowała nową promocję, w ramach której użytkownicy oferty mogą otrzymać bezpłatny dostęp do dodatkowych kanałów telewizyjnych przez okres trzech miesięcy.
Do 25 marca 2014 roku trwa promocja "Dodatkowe kanały za 0 zł przez 3 miesiące", która obejmuje użytkowników posiadających własny sprzęt zakupiony w ramach ofert Telewizja na kartę i/lub Smart HD+. W ramach promocji użytkownicy otrzymują bezpłatny dostęp do dodatkowych kanałów SD (MiniMini+, Planete+, Ale kino+, Domo+, Kuchnia+, TeleTOON+/Hyper+) przez trzy miesiące (od 3 kwietnia do 3 lipca 2014 roku.
Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie swojej karty jednorazowo kwotą minimum 60 zł z okresie od 4 do 25 marca 2014 roku.

Komentarze (1 - 10 z 13)

"Dodatkowe kanały za 0 zł przez 3 miesiące"
"Warunkiem skorzystania z promocji jest doładowanie swojej karty jednorazowo kwotą minimum 60 zł"

Trochę na wyrost jest określenie za 0zł...
 22  
tu naprawdę trzeba mieć nasrane w głowie i to tylko ludzie od iti, kto tam wpadł na porypany pomysł te kanały dzielić jako premium, niech już spier ci ludzie iti ..tylko burdel, nic dziwnego ze n padła bo sami nie wiedzieli i nie mieli pomysłu jak ją prowadzić.. a nie wymyślają cudaki zwierzaki,pojeby i tyle
 33  
CYFRA+ była lepsza lepsze promocje mieli
 6  
Kolejna odpowiedź, dlaczego nie mam wykupionej żadnej platformy tv. Po prostu nie znam nikogo, kto byłby chociaż w 50% zadowolony z oferty którejś z platform. Tylko naciąganie i ściemnianie. Zainteresuje mnie to dopiero wtedy, kiedy przyjdzie taki dzień, że będzie można wybrać dla własnych potrzeb tylko i wyłącznie te kanały, które człowieka interesują, a nie płacić kupe kasy za 100 lub więcej kanałów, z których ogląda się 3 lub 4, reszta badziew
 23  
: ZGADZAM SIĘ ... KAŻDY KANAŁ POWINNO SIĘ DOBIERAĆ OSOBNO I PŁACIĆ ZA TO CO SIĘ CHCE A NIE CAŁA MASA GNIOTÓW DOWALAJĄ;/ A NA TĄ CHWILĘ BRAKUJE PACZKI C+ KTÓRĄ MOŻNA BYŁO DOKUPIĆ DO DOWOLNEGO PAKIETU TAK JAK KIEDYŚ
 16  
Powinno, ale nigdy tak nie będzie, bo często jeden kanał zarabia na drugi. Chyba, że będziesz bulił dodatkowo za exlusive jak HBO.
 4  
Wszystko sprowadza się do jednego: WK (Wyrwać Kasę)
W C+ AleKino, Planete, Kuchnia i 3 pozostale byly w pakiecie kilkunastu kanałów za 19zł, w promocji za 9zł. Teraz w nc+ za same w/w 6 kanały dają dodatkowo za 10zł/m-c!!!
Wydoić do ostatniego grosza.
Zgadzam sie - 140 kanałńw a i tak nie ma
co oglądać. I Canal+ tez za słaby jak na tą kasę, ramówka do kitu.
 9  
W CYFRA+ cała paczka C+ i do tego pakiet za 19 PLN kosztował tylko 39 PLN a teraz za pakiet C+ trzeba płacić minimum 90 PLN bo jeszcze za dekoder
 5  
Te kanały same na siebie zarabiają...reklamami.Zdecydowana większość kanałów płatnych co 10 minut (a nawet częściej) nadaje paczkę reklam.
 8  
o cos w stylu polszmatu 3 miesiace bez oplat
 4