Łukasz Szewczyk08.03.2014 (23:37)9 komentarzy

Kultowy serial "MacGyver" wrócił na kanale CBS Action

W marcu 2014 roku kanał CBS Action rozpoczął emisję popularnego na całym świecie, czterokrotnie nominowanego do nagrody Emmy serialu "MacGyver".
Mac Gyver
Najsłynniejszy amerykański "pan złota rączka", w którego postać wcielił się Richard Dean Anderson, stał się znany do tego stopnia, że powstało nawet angielskie słowo to macgyver oznaczające naprawianie czegoś, ulepszanie. Już w odcinku pilotażowym MacGyver pokazuje, na co go stać. A przed nim nie lada wyzwanie: uratować pilota obrony sił powietrznych z rąk... mongolskich terrorystów! MacGyver rozbraja rakietę za pomocą spinacza (oczywiście w ostatniej sekundzie), konstruuje samostrzelającą strzelbę, podnosi stalową belkę strażackim wężem, a tabliczką mlecznej czekolady (oraz dzięki pomoc pięknej kobiety) blokuje wyciek kwasu ze zbiornika. Najbardziej widowiskowy jest jednak wybuch, który bohater przygotowuje z sodu włożonego do kapsułki po leku, a następnie słoika z wodą - tak spreparowana bomba ma moc niszczącą ścianę. Kolejne odcinki to ciąg dalszy niezwykłych pomysłów MacGyvera. Potrzebujecie zasłony dymnej? Możecie ją wykonać z łatwością, wypełniając kij bambusowy popiołem i alkoholem. Helikopter natomiast najłatwiej powstrzymać za pomocą stalowej linki. Nie macie szkła powiększającego? Łatwo można je zrobić z metalowej spinki i... białego wina! Gdy traficie zaś na piaszczystą wydmę, nie ma co się przemęczać schodzeniem - wystarczy zjechać na rozłożonej mapie. Te i wiele innych trików będzie można zobaczyć w kolejnych odcinkach serialu "MacGyver" na CBS Action.

Pierwszy sezon serialu "MacGyver" od 5 marca w dni powszednie o godzinie 20:00 na kanale CBS Action. Powtórki odcinków następnego dnia o godzinie 8:00 i 15:00.

Komentarze (1 - 9 z 9)

Nie zapomnijcie dodać o jakości obrazu 4:3 Retro VHS :]
 9  
I reklamami co 15 min ^^
 10  
MacGyver to jest ten dziadek z tym scyzorykiem? Chlopaki w Kielcach tez takie maja.
Ciocia Andzia na gigancie 9.03.2014 (11:46:01)
 1  
w we trakcie emisji na NCT są sensacje: TVP1 - "Drużyna A" (już 3ci sezon); PULS2: "Gliniarz i prokurator" :)
 4  
Do kolesia z postem wyżej - coś ty kuźwa miał na myśli? We trakcie? Co to jest NCT ??
 8  
Nie zapomnijcie dodać o jakości obrazu 4:3 Retro VHS :]
Czasami wolę obejrzeć dobrą, wartościową klasykę (nawet w 4:3 Retro VHS), niż współczesną odmóżdżającą papkę serialową w superhiperHD... Jakość obrazu to nie wszystko... czasami ważniejsza jest zawartość, a współczesne produkcje do pięt nie dorastają tym sprzed 20 lat... I tyle.

Nie rozumiesz? To nie zrozumiesz... :P
 25  
I choćby dla tego serialu cp ma u mnie plus. Łezka się w oku kręci, jak się to ogląda. Może trąca trochę naiwnością, ale przez sentyment człowiek to chętnie ogląda. No i racja, serial lepszy niż większość aktualnych nowości.
 10  
No a teraz podsumujmy , Kto ma ten durny kanał CBŚ? kto niema to daje PLUSIK
 9  
poziom techniczny tych kanałów jest tak mierny, ze ich nawet nie mam na liście kanałów.
 4