Łukasz Szewczyk13.03.2014 (12:15)10 komentarzy

Polsat Cafe pokaże rodziny gwiazd. Na początek rodzina Margaret

Agnieszka Popielewicz została gospodynią nowego programu Polsat Cafe "Super Rodzinka". Gośćmi talk-show będą gwiazdy oraz ich najbliżsi. Gościem pierwszego odcinka będzie blogerka i piosenkarka Margaret.
"Super Rodzinka" to rodzinny, sympatyczny, ciepły program, w którym chcemy pokazać życie gwiazd od kulis. Pojawią się mamy, ojcowie, babcie, dziadkowie, rodzeństwo. Chcemy posłuchać o dzieciństwie sławnych ludzi z perspektywy ich najbliższych. Nie gonimy za sensacją, za plotkami, wszystko odbywa się za przyzwoleniem gwiazdy - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Popielewicz, gospodyni programu
Jak podkreśla dziennikarka, gwiazdy reagowały bardzo różnie na propozycję wzięcia udziału w programie. Niektórzy zgadzali się bez oporów, większość musiała jednak decyzję podjąć wspólnie z najbliższymi.
To jest decyzja całej rodziny, wszyscy muszą wyrazić zgodę na występ w programie. Ale myślę, że gwiazdy wiedzą, że w Polsat Cafe nie chcemy im zrobić krzywdy i że chcemy ich pokazać od jak najlepszej strony - mówi Popielewicz
Emisja programu "Super Rodzinka" w poniedziałki o godzinie 21.00 na antenie Polsat Cafe. Agnieszkę Popielewicz można również oglądać jako prowadzącą kulisy "Tańca z gwiazdami" w każdy piątek o 20.00 w Telewizji Polsat.
Newseria

Komentarze (1 - 10 z 10)

Jaka stacja, taka gwiazda xd
 4  
A ta Margaret to jest gwiazdą czy rodziną gwiazdy bo nie załapałem?
 5  
Motto programu: "W sumie to nie mam nic do powiedzenia, ale chciałam się pokazać".
 3  
Margaret - Małgorzata Jamroży, "blogerka modowa" (rocznik 1991) - wydała 2 single i 1 tzw. epkę (płytę CD z ledwo 6 piosenkami).
Pewnie niedługo wyda "autobiografię". :)
 2  
Nie znam tej Margaret. Kto to jest?
 2  
No to wiemy kto wystąpi w następnej edycji Tańca z Gwiazdami :)
 4  
No kuzwa, rece mi opadly. Mega gwiazdy, cele debile i tyle w temacie. Najlepsze jest to, ze takie plastic fantastic graja do kotleta i zarabiaja po kilkanascie tysiecy za wystep . Nie zazdroszcze jej kasy ale problem w tym, ze kicz musi miec tez jakis poziom.
 1  
nowa lepsza Doda,poznałem ją dzięki reklamie jakiejś sieci komórkowej.
 9  
Żałosna jednosezonowa gwiazdeczka, o której za kilka lat nikt nie będzie pamiętał... Idę o zakład i dam sobie uciąć obie ręki, że tak właśnie będzie.
Tak samo było z wieloma innymi jednosezonowymi gwiazdeczkami, które kilka lat temu były "trendy" i "na topie", gościły w kolorowych pisemkach, lansowały się w rozgłośniach typu ESKA itd., a dzisiaj nikt o nich nie pamięta...
 0  
Ja myślalem że chodzi o Margaret Thatcher
 2