Łukasz Szewczyk14.03.2014 (12:01)18 komentarzy

Stopklatka TV w UPC Polska. W jakich pakietach?

UPC Polska, największy operator telewizji kablowej w Polsce, w sobotę (15 marca 2014 roku) powiększy swoją ofertę telewizji cyfrowej o nowy kanał filmowy Stopklatka TV.
Stopklatka TV w UPC Polska. W jakich pakietach?
Klienci Telewizji Cyfrowej UPC Polska mogą korzystać z pełnej oferty programów nadawanych w ramach telewizji naziemnej. 15 marca 2014 roku dołącza do niej najnowszy kanał Stopklatka TV, skierowany do miłośników kina. Wraz ze startem jego emisji naziemnej dostępny będzie także dla wszystkich klientów pakietów Start, Start HD, Select Extra HD i Max Extra HD w UPC. Nowy kanał pojawi się w dekoderach UPC na pozycji numer 497 (oraz 223 w dekoderach byłej sieci aster Aster).
Stopklatka TV to szeroki wybór kina zagranicznego i polskiego: najlepsze komedie, wciągające thrillery, kultowe seriale, poruszające dokumenty, klasyczne westerny, trzymające w napięciu kryminały i kino kostiumowe. W marcu w ramówce znajdą się m.in. takie produkcje jak: "Goodbye, Lenin!", "Iluzjonista", "Pulp Fiction", "Zakochany Paryż", czy "Popiół i diament" i "Zaklęte rewiry". Kanał jest wspólnym projektem spółek Stopklatka S.A. i Agora S.A.

Komentarze (1 - 10 z 18)

no trudo zeby program FTA z NTC byl niedostepny dla wszystkich abonentow. nadal smieszy jednak brak dostepnosci STARS TV we wszystkich pakietach. ten kanal tez jest FTA tyle ze na satelicie i w internecie.
dobrze ze nie jestem skazany na UPC.
Elżunia i Jerzy z Klanu na TVP 14.03.2014 (12:12:26)
 8  
a Multimedia? :) do tej pory brak TVP ABC, więc nie bardzo liczę, że jutro pojawi się...
 1  
i tak dostaniemy wybrakowany produkt w postaci stopklatkaSD a w HD mozemy pomarzyc a moze w koncu NSPORT bo niedlugo klienci beda uciekac !!!!!!!!!ale polityki UPC nie rozumiem !!!!!
 1  
Dlaczego nie w HD ??? Dlaczego nadal brak NSport HD??? UPC to jedno wielkie dziadostwo...
 1  
NO WIĘC WŁAŚNIE TEN kanał jest w cyforowej
WIĘĆ upc ŁASKI NIE ROBI ZE GO DO KABLA WPUSZCZA !!!!!!
 2  
A w Vectrze dopiero od 16 kwietnia
 5  
W NC+ macie NSPORT HD, bo tu w kablowej to wątpie że będzie, nawet taki Jambox ma NSport a UPC nie ma wstyd i tyle. Ja właśnie jestem w NC + i mam wszystko ale mój ojciec ma UPC i nie ma tego kanału, ale kto wie może i będzie na lato nie wiem, czyżby negocjacje się popsuły znimi.
 5  
no wlasnie Vectra sie ociaga as usual w tyle..
 1  
Vectra jest teraz do dupy

bo za StopKlatka TV

wyłączyła KANAŁY TEMATYCZNE MTV !!!!!!!!!!!!!!
 1  
WIEDZIALEM ZE TE CIULE Z UPC DADZOM TEN KANAL , ALE MYSLALEM ZE PRZYNAJMNIEJ W HD , A TU SIE ROZCZAROWALEM BO JAK TO W UPC LICZY SIE BYLEJAKOSC I BEDZIE WERSJA W SD
 4