Łukasz Szewczyk14.03.2014 (15:19)39

Stopklatka TV w nc+. Od jakiego pakietu?

Nowy kanał filmowy Stopklatka TV w sobotę (15 marca 2014 roku) dołączy także do oferty satelitarnej platformy nc+.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 39)

UWAGA!!! Zmieniłem zdanie. W trosce o elastyczny kontent - którego i tak nie zrozumiecie - kanał Stopklatka będzie dostępny jako kanał premium za 17.99 miesięcznie plus 2 pln na Mońkę bo bidulka znów bez roboty została.
Wasz Julian :)
 4  
No właśnie, ktokolwiek ma rację. AK+ to ciągle świetny kanał, z licznymi premierami z całego świata, często bardzo świeżymi i pokazywanymi tylko tam. I bez reklam w trakcie filmu. A Stopklatka to filmy pokazywane setki razy we wszystkich możliwych telewizjach i chodzące naokoło od lat w Filmboxach. W dodatku przerywane reklamami.
Nie twierdzę, że Ale kino jest bardzo słabym kanałem ale trochę obiektywizmu by się przydało. Popatrz na ramówkę stopklatki do końca marca. Bije na łeb Ale Kino!
Sam jestem miłośnikiem kina europejskiego oraz klasyki polskiego filmu i zdecydowanie więcej ma do zaoferowania w marcu stopklatka. Co będzie dalej zobaczymy. Jeśli ktoś lubi jakieś seriale (które niepotrzebnie zaśmiecają ramówkę AK+) to powie, że stopklatka jest gorsza.
Jedynym zgrzytem są reklamy ale w dobie PVRów ich szybkie przewinięcie nie stanowi problemu.
 0  
Jeśli mam pakiet Start, to jak rozumiem - nie otrzymam tego darmowego kanału Stopklatka TV?
 0  
Abonenci N-ki i CANAL +, którzy nie zmigrowali do nc+ będą mieli zablokowany dostęp do StopKlatki.
 0  
A gdzie TV Trwam, które jest w NTC ? Brakuje TVP ABC i TV Republika.
I w naszym kraju, niby jest wolność słowa, demokracja ? Powinno być różnie, a każdy niech pilotem decyduje !
No to teraz puściłeś babola !!!
Zanotuj sobie: TVTRWAM NADAJE OD KILKUNASTU LAT PRZEZ SATELITĘ ASTRA!!!!! pewnie dla Niemców W Polsce wszystkie dostępne kanały w CP/NC+ są z HotBirda !!!! Ok 100% anten satelitarnych w Polsce skierowanych jest na HotBirda.
Spytaj się nadawcy TvTrwam dlaczego nie chce nadawać sygnału dla Polaków.
 1  
Wskaż mi w programie Stopklatki choć jeden film zagraniczny, który byłby na polskim rynku telewizyjnym nowością. Wszystko, co jest w Stopklatce, to dyżurne filmy Filmboxu. Chyba że lubisz oglądać wciąż to samo.
A co do reklam, to nie chodzi o przewijanie, tylko o te głupie dżingle i plansze, który wyskakują ni stad, ni zowąd, psując przyjemność z oglądania filmu.
 0  
Dla widza telewizji naziemnej Stopklatka może być ciekawym kanałem, ale posiadacza np. tv satelitarnej na razie nie ma czym zainteresować. Z czasem może będzie lepiej, ale obecnie to taki mix Kino Polska i Filmboxów, czyli te same filmy, które i teraz można na nich obejrzeć. Ja w ramówce na najbliższe dwa tygodnie znalazłem tylko ze dwa filmy, których wcześniej nie widziałem. No ale myślę, że jak widzowie naziemnej rzucą się do oglądania tych "rarytasów", to wpływy z reklam pozwolą im zainwestować w zakup nowszych pozycji.
 0  
idealny kanal dla biedoty ktora tylko korzysta z oferty dvb jesli benda mieli duzo filmow a jak najmniej reklam ktorymi benda przerywac film to nawet polsatowi i tvnowi widownie odbiora i polsat mniej zarobi na kiepskich ja oczywiscie bende zadkim widzem tej stacji bo mam canal+ i hbo no ale jesli puszcza naprawde cos ciekawego to nagram a potem obejrze przy okazji reklamy bende mogl przewinac
Do szkoły, słownik w rękę analfabeto "BENDA" będą , "BENDE ZADKIM", rzadką to możesz zrobić kupę. TRAGEDIA\, tylko TV i nic więcej , zryty MÓZG
 1  
to nie chodzi o jakieś superpremiery bo to nie jest kanał premium.
Uważam, że dobór filmów jest na bardzo przyzwoitym poziomie.
nawet jeśli są to powtórki, to część z tych filmów bardzo dawno temu była emitowana i rzadko można je spotkać na innych kanałach.
Kilka bardzo dobrych pozycji (głównie polskich):
Niewinni czarodzieje
Do widzenia do jutra
Brooklyn boogie (wiem,że kiedyś był ale to była daaawno temu)
Matka Joanna od Aniołów
Zabawy z bronią
Salto
Eroica

Skąd wiesz, że będą plansze reklamowe w trakcie projekcji filmów?
 0  
Operatorem satelitarnym Stopklatki został Polsat, a sygnał dla NC+ jest pobierany z tranpondera Polsatu - dodano kodowanie seca i conax. Polsat nadaje zgodnie z umową testową wersję SD przez satelitę i nie wiadomo kiedy będzie wersja HD udostępniania tą drogą, natomiast kabel światłowodem może pobierać sobie wersję HD bezpośrednio od nadawcy i to tyle w temacie..
Kanał jest bezpłatny (dvb-t oraz podstawowe pakiety operatorów) i zapowiada się ciekawie, nie jest to premium, ale coś ciekawe zawsze się znajdzie..
 0