Łukasz Szewczyk15.03.2014 (12:15)30

DVB-T: Stopklatka TV już nadaje, koniec TVP2 w wersji SD

W ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) nadawanie rozpoczęła nowa telewizja filmowa Stopklatka TV, która jednocześnie "zajęła" miejsce TVP2 SD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 30)

Może uda Ci się go jeszcze zwrócić, tylko nie wiem jak udowodnić sprzedawcy że nie poinformował o tym że sprzęt nie spełnia specyfikacji, o ile faktycznie nie poinformował jakimś małym druczkiem np. w instrukcji.
 25  
Przepisy prawa mówią, że jeśli sprzedawca sprzedaje dekoder niezgodny z wymogami DVB-T, musi o tym poinformować kupującego na piśmie, a ten musi podpisać oświadczenie. Jeżeli rzeczywiście kupiłeś nieświadomie taki dekoder, to masz pełne prawo go zareklamować. I nie ma znaczenia fakt, że wtedy nie było kanałów HD w DVB-T. Stosowne przepisy weszły już w 2009 r.
 26  
przestań użalać się nad sobą TVP 1 i TVP 2 w SD nie będzie i przyjmij to do wiadomości albo to zaakceptujesz i wydasz kasę na nowy tuner albo nie będziesz miał do niech dostępu.
 22  
Co nie zmienia faktu że tvp1 i tvp2 to raczej udawane hd.
 4  
Biedacy, których nie stać na sprzęt i tak nie zostawiają dużo pieniędzy w sklepach więc nie są dobrym targetem dla reklamodawców. Nikt się nie będzie tobą przejmował..
 22  
to jaki dekoder musze mieć, żeby 2 odbierać? kupiłąm mój zaraz na samym poczatku jak zaczęły wchodzić zmiany, a teraz mi 2 nie odbiera :/
 25  
Nie no może bez przesady z tą kupą szmalu poprostu, za 70zł można mieć dekoder z HD, a jeszcze zakładanie teraz że coś pochodzi 10 lat to żart w dobie dzisiejszej jakości produktów i cyklu życia produktu
 25  
Przestań!. Bo Się powtarzasz.
 22  
Rodzice mają tuner CABLETECH URZ0084, dzisiaj zniknęła TVP 2 SD, przy HD jest tylko dźwięk. Zadałem pytanie na stronie producenta tunera co zrobić w takiej sytuacji.

Mam od kilku lat Tuner WIWA HD 50 -> www.wiwa.info.pl/produkty/tunery-dvb-t/wiwa-hd-50.html i jak do tej pory działa OK.
Może ktoś poleci coś lepszego, ale ten można kupić obecnie za około za 80 zł.
 20  
Makaro(n)
Powiedz rodzicom gimbusie żeby ci kieszonkowe zwiększyli, to kupis dekoder MPEG4 HD za rok KRETYNIE, a makaron nawiń sobie na uszy.
 17