Łukasz Szewczyk15.03.2014 (12:15)30

DVB-T: Stopklatka TV już nadaje, koniec TVP2 w wersji SD

W ramach pierwszego multipleksu naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T) nadawanie rozpoczęła nowa telewizja filmowa Stopklatka TV, która jednocześnie "zajęła" miejsce TVP2 SD.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 30)

Wszedłem tu, bo chciałem się dowiedzieć czegoś o tej nowej propozycji. U mnie DVBT jest praktycznie nieosiągalne bez zewnętrznej anteny, więc jej nie mam. Zwykłej kablówki też zresztą nie oglądam, za wyjątkiem porannych wiadomości. Ale do rzeczy: wszedłem by się dowiedzieć o nowej stacji. A z komentarzy dowiedziałem się, że w Polsce jest całkiem spora grupa ludzi mająca czas na oglądanie TV, ale nie mająca czasu by zapoznać się z tym, co jest przewidziane na najbliższe lata. Nie rozróżnianie MPEG2 od MPEG4, to prawie tak, jak lata temu nie zrozumienie, że telewizja kolorowa, to niekoniecznie NTSC, ale także SECAM lub PAL. Niby chce się być pierwszym, niby chce się błysnąć, niby ma się czas, ale rozumku i czasu na doczytanie szczegółów brakło?
Ja nie mam czasu by takie cudeńka sprawdzić w domu praktyce (DVBT wykorzystałem podczas ostatnich wakacji, w Olsztynie: dongl do laptopa), ale raczej wiem, że na Rubinie nie da się tego obejrzeć. A tu słyszę żale, że TV z Aldi nie odbiera. Teraz czekać, aż kolejny stwierdzi, że jego Neptun też nie odbiera.
No dobra: traktuję, że te wypowiedzi, to albo od dziadków którzy wiedzą co to Neptun, albo od dzieciaków, które nie potrafią zrozumieć różnicy pomiędzy analogiem a cyfrą i jej odmianami.
 17  
super,że każdy może odbierać TVP2 HD i TVP1 HD, dobrze,że telewizja myśli o każdym i po co opłacać abonament!!!!!!!!!!!
 4  
na co mi tv trwam jak nie moge oglądać zwykłego programy tvp 1 i tvp 2!!!!!!!!!!
 23  
znowu ta wściekła zgraja chce zarobić na najuboższych by kupowali nowe dekodery,lub telewizory.W miejsce normalnej tv 2,puścili g.....o by sprzedawać gówniane reklamy wyborczej.
 28  
U mnie zniknął kanał TVP2 na amen, ot co!!!!!
 26  
szkoda że nikt o tym nie mówił jak kupowałem dekoder bez możliwości odbioru w HD!!! k***aaaaaa
 24  
W NTC HD jest tak potrzebne jak świni siodło na dodatek poupychali kanały na jednym muxie jak świnie w korycie. Moda na sukces Klan, Rancho toż Ci hity o które kazdy biedok bije sie by mieć HD. Czy ja nie słyszałem przypadkiem że mówiono ze jak wyalcza nanalog to zwolnione kanały beda przeznaczone na nowe MIUX juz wystarczy że ta banda przygłupów zamiast dac radio na MUX razem z TV to wprowadza kolejne gówno byle by kupować nowy sprzęt wiadomo k...a VAT proponuje opodatkowac 50% VAT. Mam gówno Manty oddałem babci i gówno nawet list ułozeniu nie pamięta i TVP Katowice daje na 1. Co za przygłup wymyslił by HD mieszac z SD? Dlaczego TVP ma nadawać w HD a prywaciarze nie - gdzie jest k...a ten wolny rynek skoro panstwowe jest uprzywilejowane?
 23  
O rany, a ja myślałem, że to mi C+ usunęli i kanał Polsat SNBC i zerwałem przez to umowę z księdzem o dzierżawę trawnika. Przerzuciłem się na widły z Praktikera.
 1  
mam telewizor kineskop i jest stopklatka zamiast tvp2....po wyszukiwaniu auto wogóle nie mam tvp2 a pozostałe kanały są....czy musze jakoś skonfigurować dekoder? Jestem starszą osobą. Dziękuje za ewentualną pomoc.
 0  
mem
tioojkfidyyyyyhgvikdiufijgyiu 19.05.2017 (15:31:16)
 0