Łukasz Szewczyk17.03.2014 (17:12)6 komentarzy

TV.Disco z internetowym kanałem radiowym

Telewizja TV.Disco została oficjalnym patronem kanału "Disco z TV.Disco" w Radio Disco Party. Internetowa stacja bezpośrednio nawiązuje do playlisty telewizji oraz jej ramówki muzycznej.
DISCO z TV.DISCO
Na stronie internetowej muzycznej stacji TV.Disco umieszczony został player radia, dzięki któremu odbiorcy TV.Disco mogą bezpośrednio słuchać kanału wspólnie tworzonego z Radiem Disco Party. "Disco z TV.Disco" posiada playlistę zbieżną ze stacją telewizyjną. Niebawem będzie też można posłuchać najciekawszych wywiadów z anteny TV.Disco w wersji audio - m.in. z programu "Discomania", czy najnowszej pozycji - "Weekendowego Relaxu", prowadzonego przez Michała Gielniaka. Codziennie będzie również emitowana radiowa wersja nowego telewizyjnego zestawienia - "Disco Polo Lista".
Od poniedziałku do czwartku w "Disco z TV.Disco" swoją audycję "Polski Power Dance", prowadzi DJ Andrzej z Radia Parada. Jest to równoległa transmisja w kanale "Disco z TV.Disco" oraz w rodzimej rozgłośni DJ-a.

Na antenie kanału radiowego będzie odbywać się promocja dużych akcji skierowanych do widzów oraz konkursy z nagrodami. Radia "Disco z TV.Disco" można słuchać na tabletach i smartfonach, a dzięki aplikacji FunApp odbiorcy są w stanie podejmować interakcję powiązaną ze wszystkim tym, co się dzieje w TV.Disco.

Komentarze (1 - 6 z 6)

Zacznijcie nadawać naziemnie jako radio to i słuchacz się znajdzie. Oglądam was satelitarnie ale to trochę kłopotliwe bo muszę przełącząc z naziemną i tu wybieram polo tv częściej.
Wilk syty i owca cała. 17.03.2014 (22:07:19)
 8  
Nienawidzę disco polo i nie wstydzę się do tego przyznać.
Nienawidzę też wesel i innych imprez z muzyką disco polo, na które nigdy nie chodzę.
 6  
To radio to zajebista sprawa. TV.DISCO świetny pomysł, będe słuchał.
 2  
Będę słuchał, ale nie wiem co to znaczy AGĄDAĆ
 5  
miło zobaczyć swoje logo :D (discoparty) na media2 :D
 4  
dpiotr ty p....e sluchasz hip cipu
 2