Łukasz Szewczyk27.03.2014 (17:00)8 komentarzy

Monika Tarka i Robert Kilen w Fokus TV

Monika Tarka i Robert Kilen, znani z porannego show "Z parą od rana" w Radiu WAWA, pojawią się na antenie kanału Fokus TV z codziennym magazynem poradnikowo-rozrywkowym "Para daje radę".
Monika Tarka i Robert Kilen
Monika Tarka i Robert Kilen
Program "Para daje radę" nadawany będzie od poniedziałku do piątku, z premierą w godzinach popołudniowych i powtórką w porannych.
Od kilkunastu lat jesteśmy parą w życiu prywatnym i w pracy. Jak każdy zmagamy się z codziennymi problemami. Wiadomo, w każdym związku czasami się zgadzamy ze sobą, a czasem kłócimy. Zapewniam, że będzie iskrzyło również w programie. Zamierzamy z widzami podzielić się naszą dobrą energią i pokazać, że każdy dzień można starać się przeżyć z uśmiechem. Gdy ten uśmiech pojawi się na twarzach oglądających nasz program będę wiedział, że Para dała radę! - mówi Robert Kilen
"Para daje radę" to nowoczesny program poradnikowo-rozrywkowy. Zamierzamy w nim pokazać, że ze wszystkim można sobie poradzić, zachowując dużą dawkę humoru i dystans do samego siebie. Jesteśmy dwoma żywiołami, mamy różne spojrzenia na świat i odmienną wrażliwość. Nasz program będzie błyskotliwą mieszanką wybuchową wzbogaconą cennymi radami - dodaje Monika Tarka
"Para daje radę" to nowoczesny, inteligentny i dynamicznie realizowany magazyn poradnikowo-rozrywkowy, podejmujący tematy uniwersalne, bliskie ludziom w codziennym życiu. W prosty i lekki sposób, w przyjacielskiej atmosferze będzie dostarczał widzom informacji i porad. W programie będą poruszane następujące tematy: zdrowie, uroda, bezpieczeństwo, dom, finanse domowe, relacje w rodzinie, wychowanie dzieci, zwierzęta domowe, pojawi się też kącik ogrodniczy i podróżniczy. Producentem wykonawczym magazynu "Para daje radę" jest Dorota Wawryniuk.
"Para daje radę" to kolejna produkcja własna kanału Fokus TV. W połowie marca rozpoczęły się zdjęcia do programów edukacyjnych "Wehikuł czasu" i "A to ciekawe!" oraz do serii autorskiej Radka Kotarskiego "Tajemnice historii".

Fokus TV to nowa bezpłatna telewizja o profilu edukacyjno-poznawczym. Jej start zaplanowano na 28 kwietnia 2014 roku.

Komentarze (1 - 8 z 8)

Tak patrząc na te zapowiedzi ramówkowe w Fokus TV to może być całkiem niezły kanał. Jak widać będzie nie tylko zagraniczna papka ale i rodzime produkcje. Pożyjemy zobaczymy.
 7  
Zgadzam się z przedmówcą :)

Kanał będzie (wydaje mi się) porządny. Także OK.
 9  
Kilen - ex pracownik Polonii 1 i Atomic TV
 7  
ale Kilen się postarzał! Nie widziałem go od 2000r jak jeszcze był prezenterem w Atomic TV. Kurczeto już 14 lat minęło. Czas zasuwa...
 7  
Trzeba zapełnić lukę po dawnym Discovery! Stars tv udało się zapełnić lukę po dawnym MTV. Czasami aż trudno mi uwierzyć, że ten kanał z tak bogatą i trafioną ofertą jest za darmo a nie premium. Fokus tv życzę podobnego sukcesu, a nawet wersji obcojęzycznej.
 5  
Jestem głodna wiedzy ale nie poprzez programy poradnikowe,kojarzy mi się to z... gazetami poradnikowymi,które nie wnoszą zbyt wiele. Chce fajnych dokumentów o życiu,świecie,przyrodzie,muzyce a nie "poradników domowych"...
 2  
Brakuje tylko detektywa inwektywa- i był by komplet
 1  
Co to ma byc 'kawa czy cherbata' to bedzie nedza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 0