Łukasz Szewczyk29.03.2014 (12:20)1 komentarz

IV sezon serialu "Kamuflaż" od kwietnia w Canal+

W kwietniu 2014 roku telewizja Canal+ rozpocznie emisję nowego, czwartego sezonu serialu sensacyjnego z Piper Perabo w roli głównej - "Kamuflaż" (w USA znany pod tytułem "Covert Affairs").
Serial Kamuflaż
Główną bohaterką "Kamuflażu" jest agentka CIA Annie Walker (Piper Perabo), która dzięki wyjątkowym zdolnościom lingwistycznym (włada 7 językami) oraz rzadko spotykanemu instynktowi jest przydzielana do najtrudniejszych misji na całym świecie. Pomocą służy jej niewidomy współpracownik, weteran misji w Iraku Auggie Anderson (Christopher Gorham), a pracę obojga koordynuje Joan Campbell (Kari Matchett).
ZOBACZ: "Gangsterski serial "Peaky Blinders" od kwietnia w Canal+ Film"

W poprzednim sezonie Annie tropiła swoją byłą szefową Lenę Smith (Sarah Clarke), która okazała się podwójną agentką. Niebezpieczna zdrajczyni dwukrotnie postrzeliła Annie i zabiła Simona (Richard Coyle), nowy nabytek agencji, mężczyznę w którym Annie się zakochała. Tylko dzięki pomocy Auggie'ego (Christopher Gorham), Annie uciekła z rosyjskiego więzienia i powróciła do domu, wprost w objęcia Auggie'ego. Ich uczucie, które utrudnia wspólną pracę jest jednym z ważnych wątków czwartego sezonu. Sprawy w agencji komplikuje ponadto zawartość pliku, który były szef National Clandestine Service Henry Wilcox (Gregory Itzin) dostarcza Annie. Jego zawartość ujawnia nieznane dotąd fakty o niektórych współpracownikach agentki i kieruje ją do Kolumbii, gdzie pierwsze skrzypce gra szef tamtejszego oddziału Calder Michaels (Hill Harper). Ambitny funkcjonariusz marzy o karierze w Waszyngtonie, a w drodze na szczyty władzy spróbuje wykorzystać Annie i Auggie'ego.

Sezon czwarty liczy 16 odcinków, z których każdy zawdzięcza tytuł jednej z piosenek grupy Pixies. Powodzenie serialu skłoniło twórców do kontynuacji opowieści. Sezon piąty w USA startuje w lipcu 2014.

Czwarty sezon serialu "Kamuflaż" na antenie Canal+ nadawany będzie w soboty o godzinie 14.30 (od 12 kwietnia 2014 roku).

Komentarze (1 - 1 z 1)

Widzę powolny koniec kolekcji Seriale+ VOD w ''nc+'' bo zawsze był pierwszy raz w tej kolekcji a póżniej dopiero na antenie C+
 0