Łukasz Szewczyk02.04.2014 (10:54)2 komentarze

Serial "Wentworth" od kwietnia w FilmBox

2 kwietnia 2014 roku FilmBox rozpoczyna emisję nowego serialu "Wentworth". W tytułowym Wentworth, australijskim więzieniu dla kobiet, do którego trafia pochodząca z przedmieść żona i matka Bea Smith, każdy dzień jest walką o przetrwanie.
"Wentworth"
Bohaterka musi nauczyć się żyć w brutalnej i pełnej intryg rzeczywistości, w której najsilniejsza rywalka może okazać się największą sojuszniczką. Musi zdecydować z kim warto trzymać, kto jest lojalny, ale również stawić czoła bezwzględnemu strażnikowi, który wie jak pozbyć się więźniarek, które nie są mu posłuszne oraz przetrwać w obliczu osobistej tragedii. Jednak więzienie nie przeraża jej tak bardzo jak perspektywa rozdzielenia z nastoletnią córką Debbie...
W każdym odcinku poznajemy bliżej kolejne więźniarki odkrywając wydarzenia z przeszłości, które doprowadziły kobiety za więzienne kraty. Przejmujący serial dla widzów o mocnych nerwach.

Serial "Wentworth" od 2 kwietnia, w środy o godzinie 21:15 na kanale FilmBox

Komentarze (1 - 2 z 2)

Przecież to żywcem wzięte z Orange is the New Black color... Masakra nikt juz nie potrafi wymyśleć czegoś nowego ...
 6  
Przecież to żywcem wzięte z Orange is the New Black color... Masakra nikt juz nie potrafi wymyśleć czegoś nowego ...
Akurat "Wentworth" nie jest zżynką z "Orange...", gdyż po pierwsze ukazał się kilka miesięcy przed serialem Netflixu, a po drugie jest uwspółcześnioną wersją innego australijskiego serialu z końca lat 70-tych pt. "Prisoner: Cell Block H". Po trzecie "Wentworth" jest dramatem w czystej postaci w w przeciwieństwie do "Orange..." które zawiera sporo elementów komediowych.
 6