Łukasz Szewczyk02.04.2014 (17:14)3 komentarze

LOVE ponownie w Cyfrowym Polsacie. Nadawca: "Emisja bezprawna", CP: "zarzuty bezzasadne"

2 kwietnia 2014 roku w dekoderach Cyfrowego Polsatu ponownie pojawił się kanał Love. Nadawca stacji w przesłanym do mediów komunikacie informuje, że kanał dołączył do Cyfrowego Polsatu "bezprawnie". Operator odpowiada, że zarzuty nadawcy "są bezzasadne".
Love
W środę (2 kwietnia 2014 roku) na pozycji numer 102 w dekoderach Cyfrowego Polsatu wznowiono emisję kanału LOVE. W rozesłanym do mediów komunikacie nadawca informuje, że nadawanie stacji rozpoczęto bezprawnie.
W dniu dzisiejszym tj. 2 kwietnia 2014 r. Cyfrowy Polsat rozpoczął bezprawne nadawanie kanału LOVE (na pozycji 102). Tym samym doszło do złamania praw autorskich oraz plagiatu.

Informujemy, że znak handlowy, oprawa graficzna jak i kontent kanału jest wyłączną własnością spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd., która to jest jedynym prawowitym właścicielem Telewizji LOVE.

Przypominany, że dnia 20 listopada 2013 r, Cyfrowy Polsat również bezprawnie zerwał umowę na dystrybucję Telewizji LOVE. O całej sytuacji, tak jak to miało miejsce w przypadku zerwania umowy, poinformowani zostaliśmy przez osoby trzecie.

W dniu dzisiejszym oczekujemy oficjalnego wyjaśnienia ze strony Cyfrowego Polsatu oraz dostarczenia stosownej dokumentacji, na jakiej podstawie użyto należącego do spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. znaku handlowego i rozpowszechniania sygnału Telewizji LOVE.

W przypadku braku stosownych wyjaśnień, sprawa skierowana zostanie do prokuratury oraz Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
- czytamy w oświadczeniu kanału LOVE
Platforma Cyfrowy Polsat zarzuty nadawcy kanału LOVE uważa za bezzasadne.
W odpowiedzi na informacje rozpowszechniane przez spółkę 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. informujemy, że Cyfrowy Polsat nie jest nadawcą kanału LOVE, więc zarzuty spółki 1 Plus 1 Equals 10 Ltd. w stosunku do naszej firmy są bezzasadne. Na podstawie zawartej umowy licencyjnej rozprowadzamy kanał LOVE, którego nadawcą jest podmiot posiadający odpowiednią koncesję. Tym samym włączenie kanału przez Cyfrowy Polsat odbyło się zgodnie z prawem i w dbałości o dobro klientów, zaś wszelkie ewentualne roszczenia z tego tytułu powinny być kierowane do właściwych podmiotów - czytamy w oświadczeniu Cyfrowego Polsatu
Aktualizacja: "Spór o oryginalny LOVE w Cyfrowym Polsacie. "Składamy zawiadomienie do prokuratury""

Komentarze (1 - 3 z 3)

Wow CP uprawia ''piractwo'' a moze kanał LOVE i zarząd n ie wie ze juz sa wykupieni przez CP ;-)
 12  
Kto to badziewie będzie oglądał. Bezsensowna walka o kolejny śmieciowy kanał do zapchania programowej luki.
 9  
Jak nie kochać kanału LOVE. Dzięki ich "zejściu" (z CP) ustanowiliśmy NOWE zasady abonowania oferty platformy. Kupę kasy zostało w kieszeniach...
 1