Łukasz Szewczyk04.04.2014 (16:20)13 komentarzy

Lato z Radiem 2014 w 20 miastach Polski i pod gwiazdami

Radiowa Jedynka przygotowuje się do kolejnej trasy koncertowej "Lata z Radiem". Wakacyjne imprezy z udziałem gwiazd polskiej sceny muzycznej odbędą się w 20 miastach Polski. Przygotowano także nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami".
Radiowa Jedynka szykuje wiele atrakcji zarówno na antenie, jak i podczas największej w Polsce, letniej trasy koncertowej. Koncertowa trasa "Lata z Radiem" rozpocznie się 28 czerwca, a zakończy 31 sierpnia. We wszystkie soboty i niedziele aż do końca sierpnia "Lato z Radiem" odwiedzi 20 miejscowości: Uniejów, Sieraków, Tarnowo Podgórne, Żnin, Białkę Tatrzańską, Jastrzębie-Zdrój, Przysuchę, Tarnobrzeg, Wałcz, Stegnę, Turek, Drezdenko, Ustkę, Krynicę Morską, Płock, Szczytno, Nowe Miasto Lubawskie, Ostrołękę, Kalisz i Gniezno.
Gwiazdami tegorocznego "Lata z Radiem" będą: Afromental, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Blue Café, Bracia, Brathanki, De Mono, Enej, Ewa Farna, Formacja Nieżywych Schabuff, Golec uOrkiestra, Hey, Kombi, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Perfect, Singin' Birds, Wilki, Zakopower. Nie zabraknie również niespodzianek, uczestnicy imprez oraz widzowie kanału internetowego będą mieli okazję zobaczyć specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Na antenie Radiowej Jedynki pierwszą audycję "Lata z Radiem" słuchacze usłyszą tradycyjnie 21 czerwca punktualnie o godz. 9.00. Słynna "Polka Dziadek" zabrzmi już po raz 43. w historii. Jedna z najpopularniejszych audycji radiowych w Polsce będzie emitowana każdego dnia tygodnia w godzinach 9.00-13.00. Dodatkowo pojawi się nowy cykl - "Lato z Radiem Extra", emitowany w weekendy w godz. 16.00-23.00 oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" (w nocy z soboty na niedzielę, godz. 23.00-3.00).

Komentarze (1 - 10 z 13)

"Afromental, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Blue Café, Bracia, Brathanki, De Mono, Enej, Ewa Farna, Formacja Nieżywych Schabuff, Golec uOrkiestra, Hey, Kombi, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Perfect, Singin' Birds, Wilki, Zakopower."

Hahahahaha, artyści z najwyższej półki, taaaa..... ;-)

Lato z Radiem to wiocha i odkąd pamiętam zawsze tak było. Ta audycja zawsze kojarzyła mi się z muzycznym kiczem, banalnymi konkursimami i wiejską tandetą. Nuda, nic ciekawego. Powiem nieskromnie: jestem za inteligentny na słuchanie czegoś takiego.
 26  
"Lato z Radiem"? Dajcie spokój, audycja dla skończonych debili i przepitych wczasowiczów. Dla nas zawsze była synonimem kiczu.
a5s4636fr235f7957s479 4.04.2014 (16:44:35)
 28  
Pamiętam, jak Lato z Radiem jeździło do Solca Kujawskiego, bo chcieli postawić tam maszty radiowe. Jak postawili - przestali przyjeżdżać. :D
 13  
Zboczek i a5s4636fr235f7957s479: Gdyby tak było to audycja nie utrzymałaby się przez 43 lata na antenie. Poza tym ja ją bardzo lubię.
 12  
HAHAHA od 23-3 w nocy chyba was boli ze ktos bedzie marznal na dworze hah
 1  
skubi - słupki słuchalności nie są wyznacznikiem jakości. Banał, kicz i tandeta zawsze sprzedawały się lepiej od rzeczy wartościowych, ambitnych. Lubisz ją? No i fajnie, w końcu to wolny kraj i każdy ma prawo mieć marny gust.
 5  
Super, że Ewka będzie!
 2  
jedyni którzy objeżdzają mniejsze miasta latem
 8  
Czemu Czejarek w studiu plenerowym? Gdy na scenie trwa koncert to w studiu jest taki hałas, ze można się usłyszeć tylko prze mikrofon w słuchawkach. Tym zajmuje się Karolina Rożej i wystarczy :)
 2  
Wiem, że wam homosiom odpowiadałby elton john albo backstreet boys ale coż ... Geje z wysokim IQ zostają w domu i płaczą w poduszki ...
 3