Łukasz Szewczyk09.04.2014 (9:55)16 komentarzy

"Nauczyciele" nowym serialem paradokumentalnym TVN

Po tematyce kryminalnej i medycznej przyszedł czas na środowisko edukacyjne. Telewizja TVN pracuje nad nowym serialem paradokumentalnym - "Nauczyciele".
Nowy serial paradokumentalny "Nauczyciele" na antenie telewizji TVN zadebiutuje we wrześniu 2014 roku i w ramówce zastąpi "W11 - Wydział Śledczy", którego dalsza produkcja została zakończona. "Nauczyciele" będą przygotowani przez krakowski oddział TVN, odpowiedzialny obecnie m.in. za "Szpital".

Komentarze (1 - 10 z 16)

Warto też dodać,że będą występować tu aktorzy,a nie amatorzy...
Podejrzewam,że to będzie niewypał,ale pożyjemy,zobaczymy.
 32  
Kiedyś się śmiałem że jak tak dalej pójdzie to powstanie paradokument "Prostytutki" albo "Menele". Jak widzę abstrakcja może stać się faktem.
 40  
Już taki jest, nazywa się Warsaw Shore
 21  
Omg... nie oglądam takiego syfu ale to już chyba lepsze W11... -,-
 17  
Chyba pora wyrzucić telewizor przez okno.
 15  
Podążają za Polsatem. TVN to jeden wielki paradokument.
 19  
Edek Miszczak kasy nie ma od zarządu :-) W całym TVN od 3 lat dzieję się jakaś tragedia i program schodzi poniżej poziomu Polsatu...
 7  
A kiedy będą kręcić seriale z innymi zawodami? taksówkarze, ogrodnicy, rolnicy, kierowcy, sprzedawcy, roznosiciele ulotek, strażacy, urzędnicy miejscy, strażnicy miejscy (to może być ciekawy serial), listonosze, dozorcy, kucharze, bezrobotni, renciści i emeryci, posłowie i senatorowie (a nie. to już chyba jest), murarze, budowlańcy, drogowcy, itd.
 9  
Paradokument za dokument fabularyzowany. TVN sie stacza
 8  
TVN 17, 18 i 20:45 lub 20. Polsat 13, 14:45 i 17 + 1 w tygodniu 20. Chyba ze TVN zmieni ramowke i nauczyciele o 15 a wieczorem przesunieta ramowka. TVN bardziej przegina z paradokumentami. W11 ogladalem teraz to na TVN juz nic nie bedzie.
 6