Łukasz Szewczyk15.04.2014 (14:58)7 komentarzy

Nowa oferta blueconnect w T-Mobile. Większe pakiety danych

Rusza nowa oferta internetu mobilnego w T-Mobile. Nowe taryfy blueconnect dla klientów indywidualnych oferują większe pakiety danych w elastycznych opcjach abonamentowych.
Nowa oferta blueconnect w T-Mobile. Większe pakiety danych
T-Mobile wprowadził nową ofertę internetu mobilnego. Dziewięć taryf blueconnect z dużymi pakietami danych oraz nowoczesnymi modemami lub routerami gwarantuje dostęp do szybkiego internetu w ramach najlepszej na polskim rynku sieci.
Oferta cechuje się dużą elastycznością. Taryfy dostępne są w dwóch opcjach abonamentowych (12 i 24 miesiące). Dłuższy abonament przekłada się na większy pakiet danych do wykorzystania każdego miesiąca. W zależności od potrzeb klient może zdecydować się na wersję bez urządzenia, ofertę z modemem lub routerem mobilnym lub z routerem stacjonarnym 3G idealnym do użytku domowego.

Klienci przedłużający umowę mogą liczyć na jeszcze bardziej atrakcyjne warunki - większe pakiety danych w każdej z taryf nowej oferty blueconnect.

Oferta dla mobilnych - bez urządzenia
W ramach abonamentu za 19,99zł, przy umowie podpisywanej na 12 miesięcy, klienci otrzymują 3GB transferu. Podpisując kontrakt na 24 miesiące, za tę samą kwotę abonamentu, T-Mobile oferuje dwukrotnie większą paczkę danych do wykorzystania.
W podobny sposób zaprojektowano pozostałe 9 taryf w ramach blueconnect bez urządzenia - każda kolejna kosztuje o 10zł więcej i oferuje większy pakiet danych. Taryfa z największym limitem transferu kosztuje 99,99zł miesięcznie i oferuje dostęp do 70 lub 90GB transferu.

Oferta dla mobilnych - z routerem lub modemem
Oferta blueconnect z modemem lub routerem mobilnym to zestaw taryf oferujących od 2 do 70GB transferu miesięcznie. Podobnie jak w przypadku opcji bez urządzenia, tak i tu klienci mogą dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające ich potrzebom - umowę na 12 lub 24 miesiące oraz jedną z 8 taryf różniących się pakietem danych i kwotą miesięcznych zobowiązań. Nowoczesny modem lub router mobilny dostępne będą od złotówki w ramach umowy na 24 miesiące lub 49zł przy kontrakcie na 12 miesięcy.

Szybki Internet w domu z blueconnect w T-Mobile
T-Mobile przygotowało także zestaw taryf dla klientów szukających niezawodnego dostępu do szybkiego internetu w domu. Oferta blueconnect Internet dla domu z routerem stacjonarnym Huawei B683 to siedem taryf zróżnicowanych pod względem kwoty miesięcznych zobowiązań i pakietów danych do wykorzystania. Za 39,99 miesięcznie klienci otrzymają 6GB transferu danych. Najwyższa z taryf oferuje aż 70GB transferu za 99,99zł miesięcznie. Oferta internetu dla domu dostępna jest w zobowiązaniu na 30 miesięcy.

Komentarze (1 - 7 z 7)

nie widzę takiej oferty na stronach t-mobile. Największy pakiet 25gb.
 4  
no niestety t mobile jeszcze nie umieściło oferty na stronie
 3  
Ceny i pakiety zblizone do cp, ale nie ma Lte, nielimitowanych ww i smartDOM. Jest lepiej ale zadna konkurencja...
 3  
o rok za późno z tą swoją ofertą wyszli
przecież teraz można wybierać, a nie jak za komuny - jeden dostawca
 1  
Nic specjalnego. Na chwilę obecną w dużych miastach opłaca się mieć nielimitowany internet LTE z Playa. Około 20.00 na tablecie Nexus 7 II wyciągam ok.13-14 Mbits. Przy gwarantowanych 15. Za 25 złotych miesięcznie i nie boli mnie głowa, że skończy mi się limit gigabajtów. (Dla LTE ustanowili 200 GB/1mc)
 1  
o rok za późno z tą swoją ofertą wyszli
przecież teraz można wybierać, a nie jak za komuny - jeden dostawca
Uśmiech wywołałeś, za komuny jeden dostawca INTERNETU, ha ha
 2  
Czy to znaczy, ze znika pakiet 2GB za 14 zł? Generalnie nie podoba mi sie tendencja do rozszerzania za wyższą cenę. Wybrałem najnizszy pakiet, bo latem kazdy weekend spędzam poza domem, ale nie potrzebuje tam wiecej jak 1GB, mam lepsze rzeczy do roboty niż spędzanie czasu w Internecie. Jak umowa mi wygasnie to pewnie poszukam czegos tańszego.
 0