Łukasz Szewczyk24.04.2014 (16:16)21

Cyfrowy Polsat i nc+ boją się TVP ABC?

Dziecięcego kanału telewizyjnego TVP ABC na próżno szukać w ofertach platform satelitarnych Cyfrowego Polsatu oraz nc+. Okazuje się, że satelitarni operatorzy boją się konkurencji dla swoich kanałów dziecięcych.

Przejdź do artykułu

Komentarze (1 - 10 z 21)

A co to jest NC+ czy Cyfrowy Polsat ?, mam dostęp do darmowej naziemnej tv cyfrowej ,do aplikacji smart tv w telewizorze z dostępem do internetu.Jak się ma za darmo,to poco narzekać i za coś płacić ,życzę platformą cyfrową upadku ,bo płatna telewizja nie ma racji bytu.Przynajmniej w Polsce zielonej wyspie biedy stworzonej przez pseudo polityków,co jak się dorwali po 1989 do władzy ,to są jak Królowie ,tylko królowie coś robili ,a jak władza zastała Polskę po komunie skromną ale z perspektywami ,tak Donald zrobi zieloną wyspę,na którą nikt nie wróci z emigracji.
 15  
Jednym słowem nc+ i Cyfrowy Polsat nie robią nic tylko cykorzą - z tego samego powodu nie ma też Pulsu 2 i TV Trwam a u ostatniego operatora satelitarnego także polskojęzycznych stacji FTA (takich jak Stars TV, TV Disco czy RBL TV) które to trzeba niestety sobie samemu wyszukiwać a to operator powinien je zapewnić umieszczając je na swojej liście kanałów. Zresztą lista kanałów CP już od dawna uchodzi za najgorszą ze względu na bałagan z rozmieszczeniem stacji jaki to na niej panuje. TVP Regionalna na 196 pozycji ? Czysta głupota i przesada po stronie Cyfrowego Polsatu :(
 29  
No przecież to było jasne. O ile Cyfrowy Polsat z takiej np. Stopklatki ma duże profity (bo zapewniają im nadawanie sygnału na satelicie) o tyle z takiebo TVP ABC nie będą mieli nic kompletnie oprócz konkurencji dla tych swoich śmiesznych kanałów "dla dzieci" :) Chociaż tego co tam puszczają to bym nawet psu nie puścił. Jedyny kanał dla dzieci jaki jest to Boomerang chociaż z obecną ramówką i tak nadaje się tylko do podtarcia ...
 28  
Największą żenadą i gównojadztwem jest właśnie taka sytuacja, gdy platformy czy kablówki nie mają w swej ofercie pełnej i DARMOWEJ oferty z NTC DVB-T.
 19  
a gdzie zadowolenie abonenta?, ze moze sobie wybierac z posrod wielu kanalow a nie byc skazanym tylko na widzimisie ITI, Co!!! z kanalem Dragon Cinema HD ?? !!
 13  
absolutnie tu nie chodzi o obawy tylko pewnie problemy z dogadaniem się z nadawcą. Ja bym nigdy moim dzieciom nie puścił bajek z TVP ABC głównie tych polskich, szarych i smutnych jak czasy, w których powstały.
 24  
TVP Regionalna na 196 pozycji ? Czysta głupota i przesada po stronie Cyfrowego Polsatu :(
TVP regionalna wersja Warszawska prawda? wiec po co dawac nizej? U kuzyna jest problem ze znalezieniem Stars TV dałem fabryczne inic dwa razy TVR a Stars wcale.
 9  
to nie głupota tylko czysty marketing. kanaly Polsatu na wysokich pozycjach, a konkurencji na najniższych
narazie TVP ABC słabo 24.04.2014 (21:13:06)
 6  
badźmy szczerzy TVP BC na razie to odgrzewane kotlety . jeszcze programy dla dzieci ujdzie , ale bajki z epoki muzeum , brak nowych Polskich bajek , a że 1 % oglądalności ponieważ brak konkurencji w DVB -T
narazie TVP ABC słabo 24.04.2014 (21:15:55)
 3  
Nie mam możliwości odbioru TVP ABC z DVB-T, w mojej miejscowości (południowa Małopolska) jest dostępny TYLKO trzeci multipleks z TVP1 HD, TVP2 HD, TVP Kraków, TVP Info, TVP Kultura, TVP Historia, TVP Rozrywka i TVP Polonia. Odbiór pierwszego multipleksu jest NIEMOŻLIWY, na żadnej antenie i żadnym odbiorniku - góry tłumią sygnał, a doświetleń brak...

Niech TVP sama puści TVP ABC niekodowany ze swojego transpondera na Astrze, to przynajmniej część abonentów platform satelitarnych, którzy mają własne niezależne tunery (a nie ten złom od platform z narzuconą listą kanałów), wyszukają sobie TVP ABC z Astry i będzie ok.
nałogowiec telewizyjny 24.04.2014 (23:18:30)
 5