Łukasz Szewczyk24.04.2014 (17:32)46 komentarzy

Disco Polo Music startuje 1 maja. Co w ofercie?

Grupa Polsat 1 maja 2014 roku zaoferuje swoim widzom nowy kanał muzyczny. Polo Music prezentować będzie muzykę disco polo, dance oraz muzykę biesiadną. Kanał dostępny będzie w ofercie Cyfrowego Polsatu, trwają także "zaawansowane rozmowy" z innymi operatorami.
W ofercie kanału obok listy przebojów i klipów muzycznych znajdą się także programy, w których artyści oraz miłośnicy tego gatunku muzycznego polecają swoje ulubione utwory. Zaoferujemy widzom magazyny z najnowszymi informacjami z branży muzycznej: zapowiedziami koncertów, płyt, materiałów making-off z planów zdjęciowych klipów, relacje z koncertów i spotkań z artystami. Nie zabraknie wywiadów, rankingów, w których oceniani będą zarówno artyści, jak i ich największe sukcesy i porażki. W roli komentatorów wystąpią dziennikarze. Gratką będzie "Biesiada" - program pokazujący polską kulturę biesiadną widzianą oczami Sławomira Świerzyńskiego. Wokalista kultowego już zespołu Bayer Full odwiedzi wiele zakątków Polski i pokaże czym różni się np. biesiada ułańska od sarmackiej, czy kaszubska od pomorskiej. Program ten realizowany jest przy współpracy Ministerstwa Rozwoju Wsi i Rolnictwa RP, Urzędów Marszałkowskich i Władz Samorządowych.
Telewizja Polsat ma już w swojej ofercie 24 kanały m.in. lifestylowe dla kobiet i mężczyzn, informacyjne, biznesowy, filmowe, kilka kanałów sportowych, kanał dla najmłodszych, kulinarny, historyczny i przyrodniczy. Kanał muzyczny będzie stanowił doskonałe uzupełnienie naszego portfolio kanałów, które jest bardzo różnorodne i daje nam wiodącą pozycję pod względem udziału w oglądalności wśród prywatnych grup telewizyjnych w Polsce. Disco polo od dawna jest obecne na polskim rynku muzycznym i cieszy się niebywałą popularnością. Nasz kanał dedykujemy fanom discopolowych i dance'owych rytmów. Oferujemy widzom nie tylko ogromną porcję muzyki, ale i ciekawe programy pokazujące ten nurt muzyczny od kulis - mówi Maciej Stec, członek Zarządu Telewizji Polsat
Szefową kanału jest Monika Wojdyga-Makowska. Disco Polo Music będzie dostępny dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu na pozycji 23. Rozmowy dotyczące włączenia kanału do sieci innych operatorów kablowo-satelitarnych są w fazie zaawansowanej.

Komentarze (1 - 10 z 46)

masakra jakaś :)
 58  
I ten kanał ma być kodowany?? No nie róbcie sobie żartów.......Konkurencja nadaje FTA.
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 24 kwietnia 2014 o 17:43:56 przez stevie).
 58  
Logo zapomnieli dopisać "POLSAT" Disco Polo Music :)
 11  
Śmiać się, czy płakać? Chyba lepiej śmiać,lepiej wyjdzie na zdrowie. Wiadomo już dlaczego CP nie będzie miało oficjalnie w swojej ofercie VOX M. i Disco TV. Oby nc+ nie dało kolejnego gniota po VOX do oferty.
 29  
A gdzie Polsat News Plus zapowiadali start na połowę marca ?????
 13  
A kanał Polsat Film 2? Już wystartował?
 4  
I ten kanał ma być kodowany?? No nie róbcie sobie żartów.......Konkurencja nadaje FTA.
fajnie jak będzie kodowany, nie będę tego oglądał na satelicie i nie będzie w DVB-T
 13  
Jeśli kanał trafi do wszystkich operatorów to obawiam się, że może być hit skoro mają zamiar emitować również muzykę biesiadną...
 8  
TO MOZE BYC FAJNY KANAŁ?
DARO NC+ I CYFROWY POLSAT (usunięte konto #9933) 24.04.2014 (18:27:14)
 17  
Na pozycję 23? (bliżej to więcej widzów będzie) Nie mogli zrobić obok innych muzycznych? :)
 13