Łukasz Szewczyk25.04.2014 (10:37)17 komentarzy

Hubert Urbański i Piotr Kędzierski - rusza "DobraNoc ATM" w ATM Rozrywka

W maju 2014 roku kanał ATM Rozrywka, dostępny m.in. w ramach naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T), rozpocznie emisję autorskiego programu - "DobraNoc ATM". W programie występować będą m.in. Hubert Urbański i Piotr Kędzierski
Dobranoc ATM
Dobranoc ATM
Telewizyjne show "DobraNoc ATM" to 20-minutowe odcinki "telewizji śniadaniowej" na dobranoc, nawiązujące do formuły programu "Saturday Night Live", wykorzystując gwiazdy "Stand - up Polska" i środki zarezerwowane dla prześmiewczych "roastów".
W roli prowadzącej - Anny Kuligowskiej występuje. Współprowadzący to m.in. Krzysztof Unrug, Hubert Urbański. Stałe punkty są przerysowywane i wzbogacone abstrakcyjnymi żartami - nierzadko kontrowersyjnym... Karzeł mający problem z dosięgnięciem do punktów na mapie prognozy pogody, reggae song będący pochwałą eutanazji, pomysł na dzieci produkujące energię, upadły arystokrata sprzedający chłopów... to tylko kilka przykładów mogących wywołać burzę.

"DobraNoc ATM" to także parodia telewizji śniadaniowej - w roli prowadzących i gospodarzy poszczególnych "kącików" występują gwiazdy polskiego stand up-u. Wcielą się też w zaproszonych gości: mistrza drugiego planu, posła o bardzo kontrowersyjnych poglądach, znanego kompozytora muzyki poważnej, którego największą inspiracją jest jego ukochany kotek.

W każdym odcinku 20-minutowego programu pojawi się znany celebryta, który oprócz (przy)bycia i udziału w absurdalnym wywiadzie, występuje w skeczach. W tej części będzie wiele elementów wykorzystujących prześmiewczy humor stand - up comedy i to właśnie tu widzowie zobaczą znane gwiazdy w nowych, zaskakujących rolach...

"DobraNoc ATM" zaangażowani są czołowi komicy Stand-up Polska i znane gwiazdy: Hubert Urbański (m.in. w roli "życia") Piotr Kędzierski (na co dzień prezenter Rock Radia), Antek Królikowski.

Ruszyła też kampania outdoorowa programu. Za kreację i czarno-biały billboard, z prowadzącymi i uczestnikami programu odpowiada londyńska agencja reklamowa "77 Creative". Kampania została zaplanowana na czas emisji programu, w Warszawie.


Program "DobraNoc ATM" emitowany będzie na antenie ATM Rozrywka w niedziele o godzinie 22.00 (od 4 maja2014 roku).
ATM Grupa

Komentarze (1 - 10 z 17)

Po 2 latach nadawania tego kanału dopiero zrobili jakiś autorski program :) W końcu coś innego niż te powtórki powtórek przeplatane godzinami reklam.
 40  
są jeszcze inne autorskie programy jak wędkarski "Na rybę"
 22  
Może to początek zmian. :) zobaczymy czy fajny ten program będzie.
Wieje ciepły wiatr. ;)
 27  
Kanał nadaje od 2 lat a oni pokażą pierwszą 20 minutową nowość...
 32  
Na razie to Polsat 2 się zmienia. Przyadaly by sie Polsatowi zmiany w DVB-T TV4 połączyć z ATM Rozrywka i dac w 1 MUX a zamaist TV4 i TV6 Polsat 2 i Polsat Retro (z pozycjami z archwium Polsatu zarowno Polskimi jak i zagranicznymi. I kanał dla zagranicy Polsat World z duża ilością Polsatu News i sportem
 10  
A wracając do Polsatu 2 to 13 posterunek i miodowe lata od 5 maja kolejno o 16:00 i 17:15 do tego Spadkobiercy o 14:30 i Dzień który zmienił moje życie o 21:45
 10  
Na razie to Polsat 2 się zmienia. Przyadaly by sie Polsatowi zmiany w DVB-T TV4 połączyć z ATM Rozrywka i dac w 1 MUX a zamaist TV4 i TV6 Polsat 2 i Polsat Retro (z pozycjami z archwium Polsatu zarowno Polskimi jak i zagranicznymi. I kanał dla zagranicy Polsat World z duża ilością Polsatu News i sportem
Kisielku205 z Trzciany, nie ukrywaj się pod innym nickiem. Wszyscy i tak wiedzą, że to Ty, bo nikt inny nie potrafi tak fantazjować.
jakiś kretyn ukradł mojego nicka!!! 25.04.2014 (12:28:23)
 15  
A kiedy ATM Rozrywka przestanie nadawać przedwieczne powtórki z Polsatu ???
baśka mi ukradła nicka 25.04.2014 (13:59:45)
 20  
ale sie wysilili...podobno tylko cztery odcinki zrobili.potem pewnie znowu same odgrzewane kotletu z polszajsu beda zapodawac..
 22  
Urbański nigdy nie był jakąś wybitną osobowością telewizyjną ale jednak kojarzył się z czymś poważnym. Jeszcze trochę a będzie wodzirejował na wiejskich weselach. Chyba zalazł komuś za skórę że nie chcą go w dużych stacjach tv.
 13