Łukasz Szewczyk30.07.2006 (10:04)2 komentarze

Kloss i Szarik w TVN?

Po tym jak nowe władze Telewizji Polskiej podjęły decyzję, że nie będą emitować takich kultowych produkcji jak "Czterej pancerni i pies" oraz "Stawka większa niż życie", serialami zainteresowały się stacje komercyjne.
Jak udało się dowiedzieć "Gazecie Wyborczej", o prawa do seriali "Czterej pancerni i pies" oraz "Stawka większa niż życie" stara się stacja TVN. Jak przyznaje "Gazecie" Andrzej Sołtysik, rzecznik prasowy TVN, telewizja publiczna do tej pory odmawiała praw, tłumacząc się "wielomiesięcznymi planami emisyjnymi".
Dziennikowi udało się także ustalić, że nie tylko TVN jest zainteresowana tymi serialami. Po licencję zgłosiło się wiele innych podmiotów zainteresowanych ich nabyciem. Biuro handlu TVP prowadzi na razie wstępne rozmowy z zainteresowanymi podmiotami.
Gazeta Wyborcza

Komentarze (1 - 2 z 2)

Ciekawe jaki teraz pretekst znajdzie TVP żeby nie sprzedać stacjom komercyjnym seriali których emisji sama nie planuje...
 0  
Leszek - dokładnie to samo pytanie chodzi mi po głowie, bo nie wierzę, że obejdzie się to bez bólu. Cóż chyba, Wildsteinowi zmięknie rura i jednak będzie puszczał u siebie, wtedy ma pretekst do nieodsprzedawania no i jakby nie patrzył publikę, bo te seriale co roku ogląda kolejny rocznik jako kultowe.
 0