Łukasz Szewczyk07.05.2014 (17:52)5 komentarzy

Nowe głosy w Esce Rock

Z początkiem maja 2014 roku do ekipy Radia Eska Rock dołączyli Darek Król, Daniel Walczak i Małgorzata Wierzejewska.
Darek Król prowadzi codzienne pasmo "Gramy Co Chcemy" nadawane od 13:00 do 16:00. Usłyszeć go będzie można także w paśmie weekendowym "Gramy Co Chcemy Weekend". Przez ostatnie lata Darek Król zajmował się promocją i managementem artystów muzycznych. Początki jego kariery wywodzą się jednak z radia - zaczynał w łódzkim Radiu Manhattan. Był szefem muzycznym, a następnie dyrektorem programowym Radia ESKA Łódź.
Z kolei Małgorzata Wierzejewska prowadzi sobotnie pasmo "Gramy Co Chcemy Weekend" między 14:00 a 19:00. Ponadto odpowiada za treści zamieszczane na oficjalnej stronie internetowej radia, m.in. "Co w radiu". Wspiera redakcyjnie Roberta "Pegaza" Zawieję podczas listy "NRD". Małgorzata Wierzejewska do tej pory pracowała w Radiu ESKA Poznań. Zaczynała od pracy reporterskiej, potem pracowała jako wydawca porannych wiadomości. Redagowała też treści zamieszczane w serwisie hotplota.pl.

Z kolei Daniel "Mały" Walczak objął stanowisko producenta, odpowiedzialnego za oprawę muzyczną Radia Eska ROCK. Zastąpił Macieja Długosza, który pożegnał się ze stacją. Nową funkcję będzie łączył z dotychczasowym zajęciem - muzyka (współpracownik w zespole Dawida Podsiadło). Swoją karierę zaczynał od pracy w Radiu ESKA w charakterze producenta.

Komentarze (1 - 5 z 5)

Eska Rock sypie sie z dnia na dzien, szkoda tej stacji bo potencjal byl ogromny!
 10  
W ogóle na polskim rynku radiowym coraz gorzej jest. Rzadzi chłam i powtarzalne stare odgrzewane kotlety. Brakuje świeżości i czegoś oryginalnego.ESKA Rock miało to coś w sobie. Niestety dobrej muzyki teraz już się nie uświadczy w eterze. No może poza Polskim Radiem i Antyradiem gdzie jest jeszcze jako taki poziom muzyczny.
 9  
ze starej ekipy ktoś tam jeszcze został ?
 7  
Eska Rock - wzorcowy przykład jak korporacyjne metody zarządzania potrafią zniszczyć radio!
 5  
Ekh szkoda bo to fajne radio było. Ja trzymam kciuki za Aneczke i Bisiora
 4