Łukasz Szewczyk14.05.2014 (16:13)1 komentarz

Drugi sezon "Hell on Wheels" od czerwca w Sundance Channel

5 czerwca 2014 roku na antenie filmowego kanału Sundance Channel, swoja premierę w Polsce będzie miał drugi sezon epickiego współczesnego westernu "Hell on Wheels"
"Hell on Wheels"
Drugi sezon serialu "Hell on Wheels" będzie kontynuacją historii Cullena Bohannona (w tej roli Anson Mount). Podróż Cullena, który próbuje uwolnić się od przeszłości, jest pełna zawirowań i niebezpieczeństw. Akcja serialu toczy się w zdradliwym miasteczku na kółkach, które przemieszcza się zgodnie z kierunkiem budowy kolei transkontynentalnej. Serial podejmuje temat chciwości i korupcji będących nieodłącznymi elementami nieustannej walki człowieka o władzę.
W roli głównej w serialu "Hell on Wheels" występują również: Common jako Elam Ferguson, emancypowany niewolnik walczący o wolność w świecie pełnym przesądów, Colm Meaney jako Thomas "Doc" Durant, chciwy przedsiębiorca czerpiący korzyści ze zmieniających się czasów, Dominique McElligott jako Lily Bell, świeża wdowa próbująca przeżyć w świecie zdominowanym przez mężczyzn, Christopher Heyerdahl jako Szwed, który kiedyś był zastępcą Duranta, a teraz próbuje odzyskać dawną władzę, Robin McLeavy jako Eva, była prostytutka uwikłana w trójkąt miłosny, Tom Noonan jako wielebny Cole, zatroskany sługa boży, Ben Esler i Philip Burke jako Sean McGinnes oraz Mickey McGinnes, dwaj bracia, którzy starają się odnaleźć swoją fortunę na nowym Zachodzie, a także Eddie Spears jako Joseph Black Moon, rdzenny Amerykanin rozdarty między swoją kulturą a zmieniającym się dookoła niego światem.

Premiera drugiego sezonu "Hell on Wheels" na antenie Sundance Channel - 5 czerwca 2014 roku o godzinie 22.00.

Komentarze (1 - 1 z 1)

Miło. Ktoś chce wiedzieć jak skończył sie trzeci sezon? ;-)
 2