Łukasz Szewczyk15.05.2014 (17:23)1 komentarz

Startuje "Onet Top Ten" - wspólna lista Onetu i RBL.TV

W piątek (16 maja 2014 roku) na antenie muzycznej telewizji RBL.TV, odbędzie się premiera nowego pasma stacji muzycznej, przygotowywanego wspólnie z Onetem - "Onet Top Ten".
25 najlepszych
Nowa, cotygodniowa lista przebojów "Onet Top 10" prezentuje teledyski najchętniej oglądane przez użytkowników najpopularniejszego medium online w Polsce.
Po analizie zestawień w serwisie muzyka.onet.pl, okazało się, że wybory internautów pokrywają się z chętnie oglądanymi na antenie RBL.TV klipami.
Ponieważ użytkownicy obydwu mediów mają podobne gusta, postanowiliśmy nawiązać współpracę, mającą na celu wzajemną promocję naszych ofert oraz dotarcie do szerszego grona odbiorców - mówi Krzysztof Czaja, Channel Manager RBL.TV
Pasmo "Onet Top 10" emitowane będzie w piątki o godz. 17.00, a powtórki w soboty o godz. 22.00 oraz we wtorki o 17.00. W serwisie muzyka.onet.pl zestawienie pojawi się tuż po premierowym wydaniu.

Kooperacja między obiema redakcjami nadal się rozwija, powstają nowe pomysły i w niedalekiej przyszłości mogą pojawić się kolejne projekty.

Komentarze (1 - 1 z 1)

No tak. Jeszcze więcej zaczyna być podobnych gustów pomiędzy Rbl-em a użytkownikami Pudelka.
 2