Łukasz Szewczyk26.05.2014 (17:59)4 komentarze

Przygotowania do startu Polsat News+. W Polsat Biznes tylko powtórki

Polsat Biznes przechodzi do historii. Już w tym tygodniu stacja kończy emisję premierowych programów. Ma to związek z przygotowaniami do uruchomienia nowego kanału Polsat News+.
Tylko do najbliższego piątku Polsat Biznes nadawać będzie premierowe wydania swoich programów informacyjnych i publicystycznych. Do czasu uruchomienia Polsat News+, kanał Polsat Biznes będzie emitował powtórki, głównie produkcji dokumentalnych - informuje Presserwis.

Przypomnijmy, że kanał Polsat News+ ruszy 9 czerwca 2014 roku i zastąpi Polsat Biznes (więcej o tym TUTAJ). Nowy kanał publicystyczno-informacyjny tworzony będzie dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. W ramówce znajdzie się miejsce na pogłębioną debatę o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.
Presserwis

Komentarze (1 - 4 z 4)

powtórki to mają już tam tradycję.. nie spodziewałem się że polsat tak spadnie na dno że jest nie lubianą już tak stacją , gwiazdą był w latach 90 mocno i trochę do do no max 2005
 8  
To zakichane badziewne coś, nazywające się Polsat, pozazdrościło sukcesu konkurencyjnemu TVN Biznes i Świat i teraz podkradło pomysł i robi to samo :-) Ale jaja, leżę i kwiczę!!!

Już nie pierwszy raz tak się dzieje, że jak TVN coś nowego wprowadzi, Polsat po krótkim czasie podkrada pomysł.
jacyś skończeni idioci bez przerwy mi kradną nicki :-( 26.05.2014 (21:15:06)
 2  
znawca sie znalazł sam podaj pare przykładów ze polsat podkrada pomysły
 5  
do Matius94 - myślę, że kanał Disco Polo czy teraz Muzo.tv są jak najbardziej oryginalnymi pomysłami TV POLSAT...
 2