Łukasz Szewczyk28.05.2014 (15:33)4 komentarze

Microsoft zaprezentował wczesną wersję Skype Translator (wideo)

Microsoft zaprezentował wczesną wersję Skype Translatora tłumaczy rozmowę audio na dany język w czasie rzeczywistym.
Satya Nadella, CEO Microsoft wraz z Gurdeepem Pallem, wiceszefem działu usług Skype oraz Lync zaprezentowali wczesną wersję Skype Translator. Aplikacja dla systemu Windows 8.1 będzie dostępna w wersji beta w wybranych językach do końca 2014 roku.
Podczas prezentacji Gurdeep Pall mówiąc po angielsku prowadził rozmowę za pomocą programu Skype z niemieckojęzyczną Dianą Heinrichs. Ich rozmowa była tłumaczona w czasie rzeczywistym zarówno w formie tekstu, jak i dźwięku. Zachęcamy do obejrzenia prezentacji z konferencji oraz zapoznania się z aplikacją na oficjalnym blogu Microsoft.

Komentarze (1 - 4 z 4)

.a dlaczego tylko na w8.1, wcześniejsze systemy to od macochy?
 1  
byleby jak najszybcie zrobili język polski na angielki lub niemiecki i kolejne 5 milionów ludzi ucieka z nedznej polski. Polska to dno tylko jezyk to zapora.
 2  
Dlaczego znajdzie się zawsze jakaś maruda, by narzekać na nasz kraj? Polska to fajny kraj! Trochę więcej wiary w Polaków! Jesteśmy gorsi od innych narodów? Skąd ten pomysł? Inne społeczeństwa nie zaczną nas szanować, jeśli my sami nie będziemy szanować siebie! A mamy być z czego dumni!
 0  
Microsoft nie zrobi tak szybko tłumacza w wersji język polski. Jakby dorzucili na winde 7 to na pewno sporo osób będzie korzystało z wersji online skypa do tłumaczeń. Do marudy wyżej Polska nie jest dnem a właśnie nasz brak szacunku do własnego kraju powoduje to jak traktują nas inni http://preply.com/pl/polski-przez-skype
 0