Łukasz Szewczyk29.05.2014 (13:52)3 komentarze

Robert Feluś nowym redaktorem naczelnym Faktu

1 czerwca Robert Feluś obejmuje stanowisko redaktora naczelnego Faktu. Zastąpi Grzegorza Jankowskiego, który po ponad dziesięciu latach rozstaje się z Ringier Axel Springer Polska.
Robert Feluś jest związany z Ringier Axel Springer Polska od 2003 roku, kiedy dołączył do zespołu wprowadzającego na rynek dziennik Fakt. Początkowo pełnił rolę szefa Wydań Lokalnych, a w 2007 roku został zastępcą redaktora naczelnego gazety. W 2013 roku objął funkcję menedżera operacyjnego odpowiedzialnego za pracę nowo powstałego newsroomu sportowego RASP. Wcześniej pracował dla takich tytułów jak: Dziennik Polski, Echo Krakowa i Super Express.
Robert Feluś posiada kluczowe w pracy redaktora naczelnego doświadczenie dziennikarskie i menedżerskie. Życzę mu wielu sukcesów w realizacji nowych zadań - również tych związanych z wprowadzeniem Faktu w świat cyfrowy. Jednocześnie w imieniu zarządu Ringier Axel Springer Polska dziękuję Grzegorzowi Jankowskiemu za wszystko, czego dokonał przez ostatnie dziesięć lat. Pod jego kierownictwem Fakt stał się tym, czym jest dzisiaj - największą gazetą w Polsce - mówi Edyta Sadowska, prezes zarządu RASP

Komentarze (1 - 3 z 3)

Myslalem, ze Tomek Lis:(
 1  
Świetne nazwisko. Jaka gazeta taki naczelny. W J........... na cmentarzu leży ktoś, o nazwisku Tadeusz KUTAŚ. Nawet nie chce ze skromności myśleć, jak na niego wołali w szkole.
 1  
Fakt to antypolski szmatławiec.
 0