Łukasz Szewczyk29.05.2014 (15:10)5 komentarzy

Dziennikarze Polsat Biznes w Polsat News+. "Więcej komentarzy niż informacji

Po uruchomieniu nowego kanału Polsat News+ dziennikarze Polsat Biznes pozostaną w Grupie Polsat - informuje Presserwis. Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, w Polsat News+ ma być więcej komentarzy niż informacji.
Jak już informowaliśmy za ponad tydzień, 9 czerwca 2014 roku, wystartuje nowy kanał publicystyczno-informacyjny Polsat news+, który na rynku zastąpi Polsat Biznes.
Jak informuje Presserwis, dziennikarze pracujący do tej pory dla Polsat Biznes mają pozostać w Grupie Polsat. Część z nich będzie pracowała w nowym kanale Polsat News+, a część w informacyjnym Polsat News. Podczas spotkania kierownictwa Polsat News+ z dziennikarzami Polsat Biznes poinformowano, że w "Polsat News+ ma być więcej komentarzy niż informacji. Tematyka biznesowa pozostanie, ale będzie listkiem figowym"

Na razie nadawca nie zdradza szczegółów ramówki nowej stacji. We wcześniejszych komunikatach nadawca informował jedynie, że nowy kanał publicystyczno-informacyjny tworzony będzie dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. W ramówce znajdzie się miejsce na pogłębioną debatę o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.
Presserwis

Komentarze (1 - 5 z 5)

Hehe nc+ jest tak silną marką że nawet konkurencja jak tworzy nowy kanał to daje '+" Śmiesznie to wygląda :-)
 10  
Jak już kopiujecie z tvn tworząc drugi kanał informacyjny to przebijcie ich i zróbcie od razu w hd.
 5  
Mam nadzieję, że program "Kto ma rację?" pozostanie
 4  
Ciekawe, czy wraz z nowym kanalem PN+ wystartuje ze strona internetowa.
 3  
 mmm
Jak już kopiujecie z tvn tworząc drugi kanał informacyjny to przebijcie ich i zróbcie od razu w hd.
Ja widze ze PN+ nie bedzie kopia TVN BiŚ polecam pogrubiony fragment tekstu. Ma byc wiecej komentarzy
 3