Łukasz Szewczyk29.05.2014 (22:59)21 komentarzy

MTV Hits, MTV Rock i MTV Dance w wersji międzynarodowej

Ruszyły międzynarodowe wersje trzy kanałów muzycznych MTV Hits, MTV Rock oraz MTV Dance.
Na rynku telewizyjnym zadebiutowały trzy nowe kanały muzyczne MTV Hits, MTV Rock i MTV Dance w wersji międzynarodowej. Tym samym nadawca na wielu rynkach zastąpi, nadawaną do tej pory wersję brytyjską tych stacji.
Start nowych kanałów był możliwy dzięki europejskiej koncesji przyznanej przez czeskiego regulatora, która umożliwia nadawanie stacji w wielu krajach, w tym m.in. na terenie Polski. Zgodnie z warunkami koncesji, MTV Rock International ma koncentrować się na muzyce alternatywnej z całego świata, MTV Hits International będzie grał największe międzynarodowe przeboje muzyki popularnej, z kolei MTV Dance International będzie prezentował muzykę taneczną.

Przypomnijmy, że tematyczne kanały MTV w Polsce dostępne są w ofertach satelitarnych i kablowych operatorów płatnej telewizji.
Parabola.cz

Komentarze (1 - 10 z 21)

wolę brytyjskie ale trudno
 24  
W satelitarnej ofercie jest jedynie MTV Rocks, a w kablowkach dodatkowo MTV Hits oraz MTV Dance. Moze cos sie zmieni zobaczymy.
 15  
Czekam na MTV Dance i MTV Hits w nc+. Wśród tych wszystkich Polo TV, Disco Polo Music i innych vixiarskich Powerów powiew współczesnej muzyki klubowej wskazany. A nie albo disco-polo i oldies albo 20 utworów ciągle w kółko z czego 33% to polskie gnioty spod znaku muzyki POP.
 22  
Bez przesady z tym powiewem współczesnej muzyki klubowej, bo daje ci 100% gwarancję, że ani na MTV Dance ani tym bardziej MTV Hits takiego powiewu nie poczujesz. Oba w/w kanały MTV puszczają zwykłą komerchę mniej więcej na podstawie UK TOP40 oraz hitów z 2011, 2012 itd., których każdy ma już dość. A już o jakości nie wspominając. Więc jeśli czekasz na przełom, to w postaci kanałów MTV Hits oraz Dance się nie doczekasz. Kanały M6 z francuskiego CanalSat są o wiele lepszym przykładem, a M6 Music Club ma przynajmniej coś wspólnego ze wspomnianą współczesną muzyką klubową.
 8  
Powiem Ci, że te 6 lat temu MTV Dance było trochę bardziej ambitne. Wieczorami prezentowali pasma tematyczne z danego gatunku muzyki klubowej lub danego artysty/producenta. Niestety od 2-3 lat wycofali się z tego i teraz są tylko 'hity' TOP 20 na okrągło (tylko nazwy audycji/pasm się zmieniają, ale niczym one się nie różnią).
 6  
Wole 100 razy brytyjską wersję MTV Rock, jak spolszczą ten kanał to przestanę go oglądać bo się z tego zrobi drugie polskie MTV i programy typu miłość w rytmie rocka.
 5  
O! Szkoda. Ja bardzo lubiłem oglądać wersję brytyjską. Można było obejrzeć reklamy angielskie, niespotykane u nas. Zawsze to była odskocznia od naszych reklam.
 10  
zgadzam sie, niech niczego nie ruszają bo znowu zepsuą. Bylo MTVBase brytyjskie to zrobili MTVBase Francja które było po prostu mało interesujące. Nie wyobrażam sobie MTVRockPolska
 6  
A ja jestem za MTV Rocks Polska.
Co jak co (po mimo że marka sama w sobie już jest gówniana), ale MTV dba o swoje tematyczne kanały muzyczne (Hits, Dance, Rocks), także nie doszło by do drugiego rbl.tv
 9  
Do polskich wersji dadzą polskie reklamy w ilości maxi, seriale dla idiotów. Dość tego!
Tylko MTVRock UK !!! Żadnej polonizacji.
 10