Łukasz Szewczyk01.06.2014 (10:01)5 komentarzy

Future Folk artystą "Trendy", Sylwia Grzeszczak przebojem roku (wideo)

Future Folk artystą "Trendy" podczas Sopot TOPtrendy Festiwal 2014. Zespół zdobył największą liczbę głosów w głosowaniu SMS-owym widzów. Z kolei "Księżniczka" Sylwii Grzeszczak, według widzów, okazała się największym przebojem roku
Future Folk / Fot. GM/Polsat
Future Folk / Fot. GM/Polsat
Tegoroczny konkurs "trendy" stał na niezwykle wysokim poziomie. Trendy pokazało cale spektrum różnorodnych stylów muzycznych wykonawców, którzy zdobywają dopiero swoją pozycję na polskim rynku fonograficznym. Z dziewięciu artystów konkursu, aż czterech to wykonawcy których muzyczny rozwój i postępy mogliśmy śledzić w różnych edycjach "Must be the music".


Artystą "trendy" decyzją widzów został Future Folk który otrzymał statuetkę i kampanię promocyjną na antenie Telewizji Polsat. Nagrodę dziennikarzy i fotoreporterów akredytowanych przy Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 otrzymał warszawski zespół Sorry Boys. Swoją nagrodę przyznało także jury konkursu "trendy" w skład którego weszli: Adam Czerwiński (RMF FM, przewodniczący), Zygmunt Kukla, Patrycja Markowska, Piotr Cugowski, DJ Adamus i Marcin Bisiorek (szef nowej stacji MUZO.TV) Statuetkę i nagrodę w postaci kampanii promocyjnej w wysokości 100 tys. złotych na antenie radia RMF FM otrzymał zespół BE.MY.

Sylwia Grzeszczak / fot. GM/Polsat
Sylwia Grzeszczak / fot. GM/Polsat
Z kolei drugi dzień Sopot TOPtrendy Festiwal 2014 otworzył pełen największych hitów koncert "Największe przeboje roku". Sylwia Grzeszczak hitem "Księżniczka" zaczarowała publiczność w Operze Leśnej i przed telewizorami zgarniając w głosowaniu SMS-owym tytuł "Największego przeboju roku". Swoją nagrodę przyznali również słuchacze RMF Maxxx, która przypadła Donatanowi i Cleo za przebój "My Słowianie".

Komentarze (1 - 5 z 5)

Ta piosenka Future Folk była akurat beznadziejna. Ale ogólnie duży plus dla Polsatu, że promuje młode zdolne zespoły i artystów sceny offowej co jak na telewizję komercyjną jest ewenementem.
 7  
Ze wszytkich 9 wykonawców to ta była najlepsza i plus tam jeszcze jedna była fajna..reszta to mało co interesujące
 5  
[quote|731327=kaczka dziwaczka]festiwal top trendy to same przygłupy[/quT
Ty także rozumem nie grzeszysz więc bilans jest równy.
 2  
Idioci dla Debili! Niestety Solarz postawił na zgrillowane pokolenie niewolników, nieczytających lemingów, dla których piwny bandzioch, autko 14-letnie stanowi o ich pozycji! Niestety takie to jest S-TOP-nie Trwndy
 2  
czar prysł - słucham sobie tej piosenki future folk i myślę sobie, hmm niezły kawałek, ale jak po minusie gościu śpiewa do końca tylko malinowa dziewczyno to już sorki ale trochę powaliło kiszką.
 2