Łukasz Szewczyk01.06.2014 (10:10)15 komentarzy

Artem Furman wygrał "X-Factor" (wideo)

Artem Furman wygrał czwartą edycję polskiej wersji programu "X Factor". Zdobyła sławę, czek na 100 tysięcy złotych, możliwość nagrania profesjonalnej płyty. O wygranej zdecydowali widzowie telewizji TVN w SMS-owym głosowaniu.
Artem Furman
Do finałowego odcinka programu "X Factor" doszło trzech uczestników: Marta Bijan, Artem Furman i Anna Tacikowska. Widzowie TVN zdecydowali, że zwycięzcą czwartej edycji programu X-Factor został Artem Furman


Artem Furman ma 23 lata i pochodzi z Ukrainy. W młodości uczył się gry na skrzypach oraz gry na pianinie. Dzięki portalowi Youtube nauczył się również gry na gitarze. Następnie zgromadził coverowy repertuar i zaczął występować w knajpach. Ważnymi osiągnięciami Artema były wystąpienia jako support przed zespołami Zakopower i Oddział Zamknięty oraz autorski koncert na rynku w Rzeszowie. Muzyczne inspiracje Artema to przede wszystkim pop i rock.


Przypomnijmy, że pierwszą edycję programu wygrał Gienek Loska, drugą edycję programu wygrał Dawid Podsiadło, a trzecią edycję wygrała Klaudia Gawor.

Komentarze (1 - 10 z 15)

Ta edycja miała być rewolucyjna ze względu na zespoły a te i tak szybko odpadły. Najważniejsze jednak to co Artem zrobi po programie, a jak wiadomo może 1 na 15 wygranych tego typu programów wie jak wykorzystać szansę...
 10  
Może gdyby ten program był nadawany jesienią lub zimą to bym go oglądał, a tak to wiosną mam wiele więcej ciekawych rzeczy do robienia niż siedzenie przed TV!
 13  
Brawo! Był najlepszy.
 6  
Głosujący na Ukraińca - może od razu tam pojedźcie, wesprzeć Prawy Sektor!
Wstyd, że Polak nie głosuje na Polaka, tylko na jakąś żałosną zbieraninę...
 20  
Pewnie głosujesz na PiS?

Artem ma według mnie talent, ale jego wygrana może być lekko motywowana politycznie.
 3  
Nie jesteś zbyt bystry!
PiS szaleje na punkcie Ukrainy i aż się pieni - to zwolennicy PiS-u głosowali na Ukraińca...
Ja jestem ZALEDWIE myślący i wstyd mi, że mimo tragicznej posuchy w polskim szołbizie - dzieci głosują na Ukraińców!
 9  
Niestety wygrał z powodów politycznych, to przykre że pan Obama de facto decyduje o tym kto wygrywa talent show w Polsce, ale to fakt. Wszystkim "prawdziwym Polakom Katolikom" ale także lemingom Tuskowym radzę to przemyśleć.
 2  
ostatnio przygladam sie wygranym w tych programach i wygrywaja obcokrajowcy. co jest grane? jestem otwarty i nie mam nic przeciwko al czy nie powinno być tak ze zakaz dla obcych?
 0  
Dokładnie! Zgadzam się w stu procentach! W Danii, gdzie moja ciocia z wujem mieszkają, X Factor jest nadawany w okresie grudzień-marzec, np. odcinki na żywo nadawane są w lutym i marcu. Według Nielsena ponad milion (1/5 populacji Danii) zasiada wtedy przed tv i ogląda X Factora... Do tego wystarczy dodać inne kanały to spokojnie 3/5 Dunczyków siedzi wtedy przed tv!
 5  
mam to gdzieś
 2