Łukasz Szewczyk02.06.2014 (17:48)16

Platforma nc+: Koniec fuzji Canal+ Cyfrowy i ITI Neovision

W poniedziałek (2 czerwca 2014 roku) zostało zarejestrowane połączenie spółek Canal+ Cyfrowy oraz ITI Neovision

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 16 z 16)

A nie są to sprawy podatkowe ? Kto przed fuzją przynosił straty ?
 4  
bardzo się cieszę z tej decyzji może teraz ktoś ułoży po polsku listę wszystkich kanałów platformy nc+ jak za dawnych lat enko zrób porządek.
 3  
Ty Wandal, ty się chyba z jedna z twoich kur na leb zamieniles! :) O tych niesparowanych kartach co napisales, to najgłupsze, co czytałem od dawna w internecie. Alkohol ci nie sluzy kolego! Ha, ha, ha!

Hodowca Futerkowy, ty tez wypisujesz bzdety, bo wlasnie ostatnio przedluzalem umowę w nc+ i o zadnym wycofaniu kart Cameleon nie ma mowy. Kto ma i będzie chciał zatrzymać, ten zatrzyma. Nie ma zadnej presji ze strony nc+! ;) Oszczedzac kase na wlasny porządny dekoder, to będziecie sobie nagrywać.
 3  
Też miałem arive 200 fergusonka i do tego 500 gb dysk. Super sprawa. Byłem przeciwnikiem parowania kart itd. Ale po fuzji nie mogłem mieć pełnej oferty ( miałem w cyfrze pakiet full ) i dlatego toczyłem wojne z nc+ i wygrałem. dostałem 2 dekodery gd ( w tym 1 mediabox+ ), kupiłem netgear i mam multiroom - płace 149 zł ( w c+ 139 ) i powiew szczerze ze jakość obrazu jest lesza niż na arivie - nie mówiąc już o osd!
Płacze i lamenty za cameleonem - to nic nie da bo "psy ujadają a karawana jedzie dalej" życzę dobrej nocy.
A poza tym to czy uważacie że nc+ wraz ze swoją ofertą jest gorsza o polshitu? z szacunkiem ale nie ma co porównywać jeżeli chodzi o technologię i ofertę programową.
 0  
A ja chciałbym żeby była fuzja Songa z Vegetą (Dragon Ball Z) ,i by wykopać Francuskiego prezesa ,i dać ceny zgodne z naszymi zarobkami .Pamiętam czasy co można było kupić pakiet podstawowy z paczką Canal+ za średnio 29zł ,oj fajnie było. Od tego czasu wszystko jak torpeda zdrożało ,tylko jedno zostało takie same (PO i zarobki) ,najsłabsze ogniwo państwa jest na Wiejskiej.
Idź wPiSdu ze swoimi pomysłami.
 0  
@Vader2.Technologicznie to obydwie platformy są do tyłu o kilka lat w stosunku do producentów telewizorów. A dystans ten stale się powiększa.
 0