Łukasz Szewczyk05.06.2014 (0:44)6 komentarzy

MTV Polska wspiera finalistkę "X Factor"

Za nami kolejna edycja programu "X Factor". Dla jednej z finalistek programu, Marty Bijan, stacja MTV Polska przygotowała nagrodę specjalną, która pomoże młodej piosenkarce w karierze.
MTV i finalistka X-Factor 2014 / Fot. materiały prasowe MTV
MTV i finalistka X-Factor 2014 / Fot. materiały prasowe MTV
Dzięki MTV Polska, Marta nakręci swój pierwszy profesjonalny teledysk, który będzie promowany na antenie stacji. Po zakończeniu finału 17-letnia artystka wyznała, że nagroda od MTV Polska jest dla niej cenniejsza niż wygrana w konkursie.
Klip był dla mnie głównym celem. Przyszłam do programu, żeby pokazać światu moje autorskie kawałki i dla mnie taka nagroda jest dużo cenniejsza niż pieniądze - podkreślała piosenkarka - od początku bardzo mi zależało, żeby nagrać singiel i mieć do niego dobry teledysk. Jestem pewna, że to mi wyjdzie na dobre.

Rok temu nagrodę specjalną MTV Polska otrzymała zwyciężczyni poprzedniej edycji programu X Factor - Klaudia Gawor. Teledysk powstał do debiutanckiego utworu artystki Lekkość życia bez słów. Ponadto, w ramach kampanii #mypolishdream, MTV Polska wyemitowało o niej film.

Komentarze (1 - 6 z 6)

nawet jeśli mtv będzie pokazywało jej teledysk to kto go obejrzy skoro mtv polska puszcza muzykę od 2 w nocy do 6 rano;d
 16  
MTV to może sponsorować alfonsów albo agencje towarzyskie, a nie piosenkarki.
 12  
Będzie mogła dawać dupy w kolejnej edycji warsaw shore?
 7  
Nasze MTV Polska to sobie można sponsorować matki w ciąży, jakąś ekipę ze wsi itp. a nie piosenkarzy.

Muzyka do MTV Polska pasuje tak samo jak ręcznik do ryby...
 6  
MTV Polska mogłoby być na tyle uprzejme żeby zniknąć z naszego kraju
 0  
@Janekk
Nie zapominaj, że Viacom to nie tylko MTV, ale również VIVA Polska, i VH1 Polska, w połączeniu, ta promocja jest całkiem niezła, poza tym nie zdziwię się, jak zrobią do tego coś w rodzaju MTV Push , gdzie przygotowują krótki reportaż z fragmentem teledysku i to jest puszczane również podczas przerw reklamowych :)
 0