Łukasz Szewczyk05.06.2014 (0:49)brak komentarzy

"Przygody Adasia i Tosi" wracają do MiniMini+

Od połowy czerwca widzowie kanału MiniMini+ będą mogli oglądać nowy serial twórców "Teletubisiów", który zyskał ogromną popularność i bił rekordy oglądalności w Wielkiej Brytanii.
"Przygody Adasia i Tosi"
Adaś i Tosia żyją na wyspie po środku jeziora, w parku otoczonym przez wielkie i gwarne miasto. Każdego dnia wspólnie ze swoimi przyjaciółmi przeżywają niezwykłe przygody, dokonują wielkich odkryć i poznają otaczający świat. Bajka, poprzez zabawę, rozwija wyobraźnię i kreatywność dzieci, pozwala spojrzeć na codzienność w inny, czasem zaskakujący dla dorosłych, sposób oraz wspomaga rozwój społeczny maluchów i uczy budowania relacji z otoczeniem.
Twórcą serialu jest Joel Stewart, uznany i wielokrotnie nagradzany brytyjski pisarz i ilustrator, który nadał serialowi niepowtarzalny klimat. Animacja została narysowana w unikatowy sposób, dzięki czemu wyróżnia się spośród wielu kreskówek kierowanych do przedszkolaków.

"Przygody Adasia i Tosi 2" na antenie MiniMini+ od 16 czerwca, codziennie o godz. 14:20 oraz od niedzieli do piątku o godz. 19:15.