Łukasz Szewczyk06.06.2014 (8:25)brak komentarzy

Czerwcowy romans z CBS Europa

W czerwcu kanał CBS Europa wyemituje cztery filmy z cyklu "Romans na sobotę". W każdy sobotni wieczór widzowie będą mogli oglądać m.in. "Dirty Dancing 2", "Igraszki losu", "Gra o miłość" i "Frida".
"Frida"
"Dirty Dancing 2" (7 czerwca 2014, godz. 21:00) w reżyserii Guya Ferlanda to całkiem nowa historia, której jedynym łącznikiem z klasyczną produkcją jest Patrick Swayze występujący tu w roli drugoplanowej. Na pierwszym planie nadal jest taniec, tym razem w scenerii przedrewolucyjnej Kuby i w rytmach latino.
"Igraszki losu" (14 czerwca 2014, godz. 21:00) to bezpretensjonalna komedia romantyczna w doborowej obsadzie (John Cusack, Kate Beckinsale). Przypadkowe spotkanie, wzajemna fascynacja i oddanie się w ręce losu to świetny punkt wyjścia do szalonej opowieści o miłości. Kate Beckinsale nominowana do Saturn Award w kategorii "najlepsza aktorka".

"Gra o miłość" (21 czerwca 2014, godz. 21:00) toczy się cały czas i może nas zaskoczyć w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Przekonuje o tym efektowny melodramat Dona Roosa w znakomitej obsadzie (Ben Affleck, Tony Goldwyn, Gwyneth Paltrow). Nagroda Blockbuster Entertainment dla Gwyneth Paltrow i dla Bena Afflecka. Para była nominowana także do nagrody MTV Movie Awards w kategorii "najlepszy pocałunek".

"Frida" (28 czerwca 2014, godz. 21:00) to biografia jednej z najbardziej znanych artystek meksykańskich XX wieku, Fridy Kahlo. Malarka, która prawdziwy rozgłos zyskała dopiero po swojej śmierci (1954) jest postacią do dziś fascynującą nie tylko miłośników sztuki. W roli Fridy zobaczymy Salmę Hayek. Film zdobył wiele nagród, m.in. dwie statuetki Akademii Filmowej w kategorii "muzyka" i "charakteryzacja" oraz cztery nominacje, w tym w kategorii "najlepsza aktorka" dla Salmy Hayek, nagrodę Golden Globe, BAFTA i inne.