Łukasz Szewczyk06.06.2014 (19:38)30

Rusza Polsat News+. Co w ramówce?

W poniedziałek (9 czerwca 2014 roku) rusza nowa telewizja Polsat News+, która zastąpi Polsat Biznes. Jest to kanał publicystyczno-informacyjny dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Polsat News+ to pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (11 - 20 z 30)

A za dwa lata Michal Figurski będzie prowadzil glowne wydanie Wydarzen na Polsacie o 18.45h a potem szczyt kariery, ulizana fryzurka i FAKTY na tvn. Hie, hie, hie! :)
 0  
Spóźnili się o tydzień z tym startem. Mogli ruszyć przed 4 czerwca. Po drugie samozachwyt nadawców kanałów informacyjnych przerasta wszelkie granice. Kto normalny mając do dyspozycji TVP Info, kanały regionalne TVP, TVN24, Polsat News, Superstację, TV Republika (jak dla mnie to już i tak za dużo), będzie szukał dodatkowych wrażeń na dwóch kolejnych kanałach "bis". Wystarczyło dwie - trzy wartościowe audycje przenieść do głównego kanału info i po sprawie. A jaka oszczędność i własnej kasy i czasu telewidzów.
 4  
Rozsądne i wyważone newsy. Tak trzymać:)
 4  
Ale kino! Zmienili logo jeszcze przed startem stacji.
 4  
"TVN24 BiS" BiS
 1  
W ramówce? Reklamy.
 1  
TYLKO TVN 24!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
 2  
Lubiłem oglądać polsat biznes i myślę, że jego nowe wcielenie będzie równie dobre.
 1  
Skoro Polsat Play zblatal sie z masa, to propnuje aby wspomniany dzentelmen poprowadzil program jak nie dac sie panstwu, czyli sposoby na nasze glupie prawo ;).
 1  
czyli teraz co tydzień w państwo w państwie będzie gościem Solorz z jego kopniętym Plusem
 0