Łukasz Szewczyk06.06.2014 (19:38)30

Rusza Polsat News+. Co w ramówce?

W poniedziałek (9 czerwca 2014 roku) rusza nowa telewizja Polsat News+, która zastąpi Polsat Biznes. Jest to kanał publicystyczno-informacyjny dla widzów, którzy chcą wiedzieć więcej. Polsat News+ to pogłębiona debata o polityce, biznesie i światowej ekonomii, autorskie programy kulturalne, społeczne i o tematyce międzynarodowej.

Przejdź do artykułu

Komentarze (21 - 30 z 30)

Te dodatkowe kanały to jest kompletna bzdura!
Co niby nie da się tych wszystkich informacji zmieścić w jednym kanale ?
Już tvn24bis pokazał, że w 50% dublują program z TVN24. I po co ?
Dlaczego nie może być normlanych wiadomości co godzina potem sport pogoda bizens i rozmowy i tak w kółko.
No ale jak się wałkuje jeden temat przez cały dzień to potem brak czasu na inne newsy.
Jak się zaprasza polityków gwiazdy i co program to jakaś rozmowa to nic dziwnego, że brakuje czasu.

Ja bym chciał mieć jeden kanał informacyjny w którym mam wszystko a nie porozbijane to na kilka kanałów i aby zobaczyć całość to muszę skakać po programach!
BZDURA!!
 0  
no i jest dokładnie to samo co na Polsat News czyli na 3 kanałach mam to samo: Polsat News, Polsat News HD, Polsat News + heh
 1  
Po co tam jest figurski? Zeby opowiedzial o tym jak zniszczyl rebel tv? Ten typ jest taki fatalny a ciagle sie wciska wszedzie, jak szarańcza. Odejdz w niepamiec cieciu!
 0  
To "Komentarz dnia" ani debaty już nie będzie?? Co mnie obchodzi zdanie polityków, którzy mówią co im każą albo naczelnych opłacanych przez polityków. Było dobrze to musieli popsuć:/
 0  
Cenię sobie Polsat News za rzetelność i obiektywizm. Polsat News Plus zapewne pójdzie w tym samym kierunku, co już można przełożyć na sukces.
 0  
Ciekaw jestem czy dodajac plus sie nie zapedza i nie dojdzie do fuzji Cyfrowego Polsatu + z Canal + ;-). Oni też wszedzie donają +
 0  
"Nowa stacja to także charakterystyczny znaczek "+" w logo kanału, który zaczerpnięto z logotypu marki komórkowej sieci Plus. Cyfrowy Polsat, Telewizja Polsat i Polkomtel, operator sieci Plus są teraz w jednej grupie i takie wykorzystanie graficzne znaku ma przyczynić się do lepszej budowy świadomości współpracy i synergii marek naszej grupy. Jest to więc jeden z kroków w kierunku przybliżenia marki Polsatu i Plusa."
 0  
kolor tła logo jest odpychający
 0  
Mogli zrobić polsat news + bez polskiej polityki. Sam biznes, polityka międzynarodowa i informacje ze świata. A tak wszędzie muszę oglądać tych z Wiejskiej.
 0  
Przecierz ten kanał w większości będzie tylko retransmitował sygnał Polsat news a w jego ramówce będzie tylko kilka nowych programów i te przeniesione z Polsat news
Pikosław Bogusław 22.07.2014 (11:30:10)
 0