Łukasz Szewczyk10.06.2014 (15:59)24 komentarze

TeleTOON+ wydłuża godziny emisji, koniec Hyper+

Od lipca 2014 roku młodzieżowa stacja teleTOON+ będzie nadawała od godziny 6 rano do 2 w nocy. Wieczorem emitowane będą seriale fabularne oraz produkcje własne stacji znane widzom pasma Hyper+, czyli programy poświęcone grom, nowinkom technologicznym i gadżetom.
Dzien dobry teletoon+
W lipcowe weekendy o 22:00 pokazywany będzie serial fantasy "Czarodzieje kontra obcy", a w tygodniu o tej porze widzowie teleTOON+ będą mogli zobaczyć pełen magii i tajemnic serial "Leonardo". Produkcja zabierze fanów przygód do XV-wiecznej Florencji, ale nie tej znanej z podręczników historii. Tu wyobraźnia miesza się z faktami historycznymi, a obok zabytkowych budowli, pojawiają się zupełnie nowoczesne pojazdy, bohaterowie noszą trampki i słuchają współczesnej muzyki.
Serial "Leonardo" skierowany jest do widzów od 12 roku życia, dlatego będzie stanowił łącznik miedzy programami dla młodszej widowni i tej starszej zainteresowanej światem gier i nowych technologii. Z ekranu zniknie logotyp pasma HYPER+, aby podkreślić integralność stacji teleTOON+, ale programy znane z dotychczasowego wieczornego pasma stacji nadal będą nadawane - mówi Marta Szwakopf, dyrektor kanałów dziecięcych, lifestylowych i dokumentalnych
W teleTOON+ codziennie od godziny 22:30 będzie można oglądać produkcje, takie jak: "teleTOON+ Play", "Fresh Air", "Technology", "Joint" czy "E-sport". Stacja kończy emisję programu o godzinie 2 w nocy.

Komentarze (1 - 10 z 24)

Szkoda, że Hyper przestanie istnieć
 22  
No to już wiadomo jak się skończyło dziesięciolecie Hypera. r.i.p.
Chociaż w sumie to było do przewidzenia...
Treść edytowana 1 raz (ostatnio 10 czerwca 2014 o 19:59:16 przez krzycho.wajrak).
 9  
13 lat historii dobrego kanału o grach właśnie idzie się...
Wszystko z powodu Teletoona... pięknie!
 18  
Jakbyście przeczytali artykuł do końca, nie narzekalibyście na koniec Hyper... te seriale i orogramy o grach dalej będą tylko pod logiem TeleToon a nie Hyper!
 10  
Hyper skonczyl sie juz dawno z zakonczeniem RT wszyscy poodchodzili teraz i tak leca tylko powtorki.
 13  
Zamiast Hyperowych powtórek zaczęliby dawać nowe rzeczy. Po co mi info o grach sprzed dwóch lat, ja się pytam?
 6  
pani Szwakopf została też dyrem kanałów lifestylowych i dokumentalnych?! a to ciekawe... ściągnięta do C+ kilka m-cy przed fuzją. najciekawsze że jako jedyny dyr w pionie programowym została zatrzymana podczas fuzji właśnie ona, a dyrektorzy kanałów właśnie lifestylowych i dokumentalnych zostali wyrzuceni
 7  
Hyper nie powinien przestawać istnieć - a nawet powinien być oddzielnym kanałem 24h! I nie mówcie mi, że nie wystarczy contentu, bo są na świecie kanały TV o grach komputerowych i nadają całą dobę. W nocy mogliby zarabiać (tak jak te zagraniczne stacje o grach) emitując sex telefony.
 5  
Tu nie chodzi o "content", tylko o opłacalność takiego kanału. Za mała była widownia, żeby opłacało im się projekt dalej ciągnąć. A biznes musi się opłacać - nie mogli wiecznie do kanału dopłacać. To niestety przykre, bo bardzo lubiłam anime na tym kanale - emitowali wiele świetnych serii. :(
 4  
Zwróć uwagę ze mowa jest o powtórkach starych programów a nie nowych audycjach wiec mamy do czynienia z pasmem powtórkowym będącym zaledwie nikłym cieniem tego co Hyper oferował jeszcze rok temu. Zdjęcie logo sugeruje ze prawdopodobnie do końca roku i te powtórki przestana być emitowane.
 4