Łukasz Szewczyk20.06.2014 (16:14)17 komentarzy

Filmy Google Play dostępne także w Polsce. Jakie ceny?

Internetowy gigant Google, w ramach swojego cyfrowego centrum rozrywki Google Play, udostępnia polskim internautom wypożyczanie lub zakup filmów. W jakich cenach?
Filmy w Google Play
Filmy w Google Play
Od teraz polscy internauci w ramach Google Play mają dostęp do filmów. W ofercie znajduje się tysiące pełnometrażowych filmów fabularnych w wysokiej rozdzielczości z największych hollywoodzkich wytwórni, w tym setki z polskimi napisami. Można je oglądać na swoim telefonie, tablecie lub komputerze.
By obejrzeć film na swoim komputerze lub w telefonie lub tablecie z systemem Android (aplikacja Filmy Google Play), także bez połączenia z internetem, należy pobrać film na swoje urządzenie. Użytkownicy urządzeń iPhone lub iPad mogą korzystać z filmów pobierając aplikację Google Play Movies z Apple App Store.

Filmy w Google Play można wypożyczyć (od 12 zł ) lub kupić (od 40 zł). W przypadku wypożyczenia w większości przypadków oglądanie filmu należy rozpocząć w ciągu 30 dni od dnia wypożyczenia, natomiast w ciągu kolejnych 48 godzin należy zakończyć jego oglądanie.
Google Play

Komentarze (1 - 10 z 17)

Drożej już się nie dało? -_-
 30  
Elektroniczne wypożyczenie od 12zł to dość absurdalna kwota i z takim podejściem to mogą się schować.
 21  
absolutnie opcja bez przyszłości, ale ceny z przyszłości. Duża część filmów do nabycia w wersji pudełkowej jest tańsza...Jestem na Nie, Google już dziękujemy
 21  
CENY SA NORMALNE,,,TYLKO W TYM SKURWIALYM KRAJU LUDZIE ZARABIAJA JAK W CHINACH I WYDAJE SIE ZE CENY SA Z KOSMOSU
 31  
Ceny z kosmosu!!! Np.zakup filmu "Grawitacja" w standardowej rozdzielczości cena od 59zł a w HD-71zł! Chyba maja Nas za idiotów,bo inaczej tego nie można wytłumaczyć.
 17  
za darmochę.. ;-)
 11  
Powaliło ich z cenami.
 10  
na takie ceny to tylko mafie Tuska stac, a nie nas biednych Polakow
 10  
Ceny są wysokie nawet jak na zachodnie standardy. Inną sprawą jest to że u nas nawet 12 zł to dużo przy wypłacie 1500 zł każdy grosz trzeba trzy razy obejrzeć przed wydaniem.
 4  
Nie zrozumiałem ich oferty.
 6