Łukasz Szewczyk03.08.2006 (7:50)1 komentarz

Kto zatańczy dla TVN?

"Super Express" ujawnił, kto zatańczy w kolejnej, czwartej edycji programu stacji TVN - "Taniec z gwiazdami". Na najpopularniejszym w Polsce parkiecie zobaczymy m.in. aktorów znanych polskich seriali.
Według informacji "Super Expressu", w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami", która ruszy już we wrześniu, zobaczymy m.in.: Kaję Paschalską, czyli Olę Lubicz z serialu "Klanu"; Magdę Wójcik, czyli Lidkę z "Codziennej 2 m. 3", Przemysława Sadowskiego, czyli Kacpra z "Samego życia" oraz Piotra Andrzejewskiego, który jako Peter J. Lucas próbował podbić Hollywood.
Wraz z gwiazdami wśród tancerzy pojawią się m.in. znani z poprzednich edycji Edyta Herbuś, Kamila Drezno, Piotr Kiszka i Michał Skawiński, czytamy w dzienniku.

Stacja TVN na razie nie potwierdza rewelacji "Super Expressu", jak wiadomo przy realizacji tego programu panują zasady ścisłej tajemnicy do ostataniej chwili.
Super Express

Komentarze (1 - 1 z 1)

Eee tam, jedyny program jak mi podszedł ze "znanymi i lubianymi" to ten na MTV w którym plastikowe figurki walczyły ze sobą, ach to był piękny widok a śmiechu co nie miara :)
 0